Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet ezt bocsátani egy...

Meg lehet ezt bocsátani egy anyukának, feleségnek?

Figyelt kérdés

Amikor a fiuk 1 éves lett, besokallt és lelépett pár napra. Aztán hazament hogy megbánta, adjon neki a férj még egy esélyt.


Ti mit gondoltok?


2012. dec. 3. 14:29
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ mi volt az oka.

Elhanyagolta a férj, vagy szülés utáni depresszió állt fenn...Ez utóbbi elég súlyos dolog, így érthető a menekülés.

2012. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
81%
Meg. Sokan küzdenek szülés utáni depresszióval, ő ezt látta megoldásnak.
2012. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
72%

Meg attól is függ, mit csinált az alatt a pár nap alatt.

Mindenesetre azért az nagyon súlyos, amikor egy anya elhagyja az 1 éves gyerekét.

De bővebb információ hiányában én azt mondom, meg lehet bocsátani.

2012. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
76%
Megbocsátanák neki, és érdekelne, hogy mi váltotta ezt ki. Én hanyagoltam el, nem segítettem neki eleget a nevelésben és ezért tette vagy megingottak az érzései? Esetleg szülés utáni depresszió? Mindenképp ki kell deríteni és segíteni kell neki.
2012. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
15%

Hát én nem hiszem, hogy visszsfogadnám... A legnehezebb időszakban lépett le, most meg, mikor már minden egyszerűbb, visszajönne? Hát ne jöjjön!

(Kramer vs. Kramer...)

2012. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
42%

Én nőként mondom, hogy nem lehet megbocsátani. Ha később is besokall, akkor is fogja magát és lelép? A férj meg minden nap azon agyaljon, hogy mikor történik ez meg?


Kislányom 2,5 éves lesz januárban. Még ebben a korban is én vagyok az, aki a biztonságot adja, hiába szereti nagyon az apját, nemhogy 1 évesen.

2012. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem pasizni ment, csak félrevonulni mondjuk a szüleihez, vagy egy barátjához, hááát... Nem normális, de megbocsájtható. Nem minden anya tud megbirkózni a hirtelen rázúduló felelősséggel és sok munkával. A szülés utáni depresszió meg pláne nem játék.
2012. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
5%

megbocsátani mindig meglehet, de mielőtt megteszed olvasd végig ezt a történetet (bárkinek ajánlanám, és nem, nem vagyok részese, idegenként olvasom én is), a történet egy "anyukáról" szól (nem szívesen használom rá az "anyukát")

[link]

2012. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Állítólag besokallt, nem erre számított, ekkor fogta fel igazán hogy mekkora a felelősség és hogy sosem lesz olyan az élete mint korábban.


A férj nem igazán segített semmiben, azt az elvett vallja hogy a nő van otthon, minden házimunka és gyerekneveléssel kapcsolatos dolog az ő feladata.

2012. dec. 3. 14:42
 10/45 anonim ***** válasza:
79%
kevés infó. mitől sokallt be, hová ment, kinél töltötte azt a pár napot és csinált-e az alatt olyat, amit szintén meg kellene bocsátani, a lelépésen túl is? (pl egy férfinél lakott és nyilvánvalóan megcsalta a férjét)
2012. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!