Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti vállalnátok még egy gyereke...

Ti vállalnátok még egy gyereket így?

Figyelt kérdés
Ha már lenne egy 12 éves gyermeketek, aki nagyon nehezen fogadja el a szülei különválását és az új párt. A párotoknak még nincs gyermeke, ti meg már a 36-ot töltitek lassan és van egy jó munkátok, amiből nehéz lenne visszavonulni. Bevállalnátok így egy gyermeket, ha szeretitek a férfit?
2013. febr. 14. 16:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Egyértelműen nem.
2013. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
Nem gondolva a 12éves gyerekemre ő az aki van és többet ér bármelyik férfinél és ha nem is fogadja el nem sokkolnám még ezzel is. Ebbe a világba a biztos munkát otthagyni egyenlő az öngyilkossággal... Majd akkor ha a gyermeked is elfogadja a helyzetet és anyagilag is úgy állsz :))
2013. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha szeretem a férfit és még nincs gyermeke, akkor igen, semmi akadálya.
2013. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

be

meg is tettem :-)

és jól tettem


a lányom (14éves) is jobban elfogadta az új párom a kicsit(1,5éves) imádja én 38 évesen szültem megbeszéltük 1 év után visszamentem dolgozni és a párom van otthon a kicsivel

2013. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem lenne olyan párom akit a gyerekem nem fogad el.

Nem.

2013. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak azért nem fogadja el, mert nem maradtam az apjával, az nem indok. Igen, bevállalnám, még fiatal vagy.
2013. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Nem is vagy már olyan fiatal, és utána nem biztos, hogy a munkahelyed vissza fogadna.,
2013. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Nem is vagy már olyan fiatal, és utána nem biztos, hogy a munkahelyed vissza fogadna. A lányoddal még ezután kezdődnek a problémáid. Kis baba mellett nem biztos, hogy tudnál eleget ráfigyelni.
2013. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Megalázott és tönkretett a volt férjem, egy pénzéhes és uralkodó ember lett belőle az évek alatt, így elváltam, mert nem bírtam tovább. A gyerek viszont kötődött hozzá és emiatt nehezen fogadja el az új helyzetet, ami már nem annyira új, mert 3 éve tart. A férfi, akivel együtt vagyok, tisztel és boldoggá tesz, a gyereket is elfogadta és szereti, viszont a volt férjem hátulról tömi az agyát mindenféle hülyeséggel. Most jött elő a gyerektéma, mert én már később semmiképp sem akarok, de ő szeretne közöset, mert még nincs neki, én pedig bevállalnám, de félek, hogy akkor a volt férjem még inkább ellenem uszítja a gyereket.
2013. febr. 14. 16:41
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Jézusom..36 éves, könyörgöm, nem 50. Máskor meg leugatjátok azt, aki nem akar testvért, mondván semmi köze hozzá vagy biztattok egy 45 évest, hogy szüljön.

Nehogy már azért ne szüljek, mert már van egy gyerekem, mikor nincs is semmi komolyabb gond, csak jobban örült volna, ha az apjával maradsz. Majd megbarátkozik a helyzettel, nem körülötte forog a világ, azt meg láthatta volna, hogy drága apuci tönkreteszi anyucit.

2013. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!