Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnátok 45 évesen gyereket?

Vállalnátok 45 évesen gyereket?

Figyelt kérdés
Egészséges vagyok és a férjemmel azon gondolkodunk, hogy talán bevállalnánk egy gyermeket. Nekem már van egy 16 éves fiam, és attól félek, hogy mire a gyerek pár hónapos lenne, akkor érettségizne a fiam és nem tudna tanulni, pihenni, az ő életét semmiképp sem szeretném most megbonyolítani. De egy kislányra mindig is nagyon vágytam. Ti mit tennétek?
2012. okt. 23. 20:12
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
77%
15 éves vagyok, és őszintén megmondom, hogy nem örülnék, ha 60 éves lenne az Anyukám.
2012. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
62%
Felelőtlenség
2012. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim válasza:
53%
Igen!!!:)
2012. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
81%
Én személy szerint nem (40 vagyok), de nekem két gyerekem már van, mindig is kettőt akartam. Ha egy lenne és a te helyzetedben lennék, akkor lehet...
2012. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
82%
Anyám vállalta, de csak miután megkérdezte az orvost hogy szerinte jó ötlet-e.
2012. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
94%
Én biztosan örülnék neki, ha 15 évesen lenne egy kis tesóm. Más kérdés, hogy 60-65 évesen hogy fogsz elbírni egy 15-20 éves fiatallal. De ha van benned életerő, miért is ne? :)
2012. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
85%
Ha az orvos megvizsgál és rendben levőnek találja, akkor bátran. :) Ha vágytok rá mindketten akkor mindenképp, biztos jó helyre kerül a kisbaba :)
2012. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Én csak a fiam miatt nem tudom, hogy bevállaljam-e, mert félek, hogy túl nagy változás lesz ez neki és nem tud rendesen készülni az érettségire, így is nagyon keményen tanul, hogy felvegyék majd az orvosira és csendben kell lennünk. Mikor beszéltem vele erről, akkor mondta, hogy ez neki megalázó és nem szeretne egy kisbabától függni. Szóval fogalmam sincs, hogy mit tegyek, nem akarom csak az én érdekeimet nézni.
2012. okt. 23. 20:25
 9/47 anonim ***** válasza:
70%

Ha fiatalos, temperamentumos egyéniség vagy, akkor jó ötlet. Fáradt, stresszes nőnek ebben a korban már nem szabad vállalni, már a kisbabával is nehezen birkózik meg.

Ami a nagy fiad és a születendő kicsi közötti kapcsolatot illeti, ne aggódj. A lányom nagy fia 16 éves volt, amikor a kisöccse született, nagyon örült neki, most 22 éves és imádja, nemcsak őt, a többi testvérét is. Öten vannak testvérek, a keresetének nagyobb részét rájuk költi. Csak egy megjegyzés (nem azért írom, hogy elkeserítselek): A lányomnak azért van 5 gyereke, mert nagyon szeretett volna egy kislányt. Most van 5 fia.

2012. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, az én öcsém is kicsi volt mikor érettségiztem, ráadásul van egy hugom is aki értelmi fogyatékos és egy szobában lakunk mégis felvettek egy jó egyetemre elsőre. Mint az én esetemből is láthatod, lehet tanulni, akár két tesó mellett is :)

7-es voltam.

2012. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!