Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti vállalnátok még egy gyereke...

Ti vállalnátok még egy gyereket így?

Figyelt kérdés
Ha már lenne egy 12 éves gyermeketek, aki nagyon nehezen fogadja el a szülei különválását és az új párt. A párotoknak még nincs gyermeke, ti meg már a 36-ot töltitek lassan és van egy jó munkátok, amiből nehéz lenne visszavonulni. Bevállalnátok így egy gyermeket, ha szeretitek a férfit?
2013. febr. 14. 16:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, ha az uj párod vágyik egy gyerekre, mivel neki nincs(és ez teljesen természetes),akkor bevállalnám. Attól meg nem kell félned, hogy a lányodat ellened uszitja az exed, hiszen nagyobb lesz a kislány és biztosan örülne a kistestvérnek, lehet az elején nem, de elõbb-utóbb fel fogja, hogy az apa ellened uszitja, majd az exed,akkor fog hoppon maradni.
2013. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Egészséges vagyok, beszéltem már az orvosommal is, aki szerint még egyáltalán nem vagyok elkésve, bár már 40 évesen nem szülnék. Mindig is több gyermeket szerettem volna, de a férjem erre nem volt alkalmas sajnos. Nincs fix munkahelyem, szabadúszó vagyok a filmes szakmában, csak attól félek, hogy így kiesem majd 1-2 nagyobb projektből, bár biztos, hogy terhesen is tudnék dolgozni egy ideig.
2013. febr. 14. 16:51
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy a gyerkőc "csak" az ex miatt áll ellen az új párodnak, akkor ráállnék a gyerekkel beszélgetni, sokat, szeretettel, akár gyerekpszichológus segítségét is kérném.

Közben pedig elkezdenék terhesvitamint, és folsavat szedni 1-2 hónapig..:-))

Ha a gyerkőc elkezd puhulni, és látja, hogy komolyan gondoljátok, és érzi a biztonságot, akkor igen, nekiugranék.

A munka megvár, gyedet kapsz 2 évig, majd bevállalsz vmi kisebb munkát, a párod is keres majd...jó lesz meglásd...

Én is 36 évesen szültem, és nem bántam meg, most 2,5 éves a lányom, egy kis csoda, bár nem mondom, fiatalon könnyebb volt..:-)) De nem lehet fontosabb a munkád, mint a hosszútávú jó kapcsolatod, hisz a párod gyereket szeretne, ez 1-2 év után akár elváláshoz is vezethetne akár...

2013. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

ne félj, mert attól csak magadhoz vonzod a kudarcot, mint a volt férj, és a munka elvesztése körüli aggódalmadat.

tűzd ki amit el szeretnél érni, és abból ne engedj, fókuszálj rá, és sikeres leszel, a félelmeidet pedig kapcsold ki, mert mindaddig amig "táplálod" a félelmeidet nap mint nap egyre nagyobb lesz, és elveszik közte az amit igazán szeretnél.


jelszó: nem félek! megcsinálom

2013. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én vállaltam. :)

Lányom 10 éves volt akkor, én 28. Jött a tesó, mikor 11 volt. Férjemet elfogadta, apának hívja (apukája meghalt, de szoktunk beszélgetni róla, nincs elfelejtve).

Lányom amúgy is nagyon szereti a piciket. Szóval 10 volt, amikor az öccse született, most 12 lesz, és jöttek az ikerhugik.


Én a helyedben bevállalnám.

2013. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én az első kisöcsémet pont 12 évesen kaptam! Majd 15 évesen még egyet, és 19 évesen még egyet :) Nem mondom, hogy nem volt nehéz alkalmazkodni ennyi egykeség után (ráadásul a legnagyobb öcsém 25 hétre született koraszülött volt, epilepsziával, tehát mivel beteg is, 10* annyit foglalkoztak vele, mint egy normális kisbabával), de imádom őket, már akkor is imádtam :) A két kisebbet más apától/anyától kaptam (a legnagyobb öcsém születésekor váltak el), cseppet sem szeretem őket kevésbé, mint az "édestestvéremet"! Én a helyedben mindenképpen belevágnék, a te korodban sokan még csak az elsőt szülik!
2013. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem 13 évesen lett kisöcsém,pedig első 2 évben mindent megtettem hogy anyáék szétmenjenek,gyerek ellen is hadakoztam.Aztán ahogy megszületett,onnantól imádom,édes kis kölyök (pedig órákig képes sirni,csinálhatunk bármit),most már örülök,hogy lett,és mostohafateromat is megkedveltem,rendes ember,anya boldog vele.

Kistiniként ezt nem fogtam fel.


Ne befolyásoljon csak az amit te akarsz.

2013. febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%

Ha jó munkám lenne, akkor nem, nem szeretek férfiaktól függeni. Viszont ha a férfinek kell saját gyerek, akkor e nélkül tönkremegy majd a kapcsolat.

Én nem vagyok egy nagy gyerekmániás eleve. Nagyon fontos, hogy legyen gyerek, de csak a saját örömömre szülnék. Saját örömöm meg másképp is lehet.

2013. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

"Lányom 10 éves volt akkor, én 28. Jött a tesó, mikor 11 volt. Férjemet elfogadta, apának hívja (apukája meghalt, de szoktunk beszélgetni róla, nincs elfelejtve). "


Én is özvegy vagyok és nem engedtem, hogy a gyerek apának hívja az új társamat. Ennyi tiszteletet megérdemel az elhunyt. Vannak az apa szónak más alakjai hívja azok valamelyikén. Te sem örülnél a másvilágon, ha egy új nőt hívnának anyunak vagy édesanyának.

2013. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

És a válaszom nem. Ha a 12 éves nem bírja elviselni az új párt, akkor kiesik mindkét családból a végén. Az édesapjának nem kell, az új helyen a kistesó miatt nem találja majd a helyét. Kell neked egy depressziós tini?


Ekkor gyereknek az érdekeit szem előtt kell tartani párválasztásnál. Vannak impotens férfiak, támasznak jó az is. Tudom miről beszélek, nekem is súlyos áldozatot kellett hoznom a gyerekemért a párválasztásnál.

2013. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!