Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van apámból. Mit tegyek?

Elegem van apámból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apám elég beképzelt, 60 éves, egyfolytában piszkál, mindig kritizál. Főiskolára járok, elég nehéz fősulira, ráadásul én is annak tanulok, mint ami ő most vagyok első éves. Apám mindig kritizál, hogy félszeg vagyok, meg határozatlan, zárkózott vagyok, meg hogy túl érzékeny, meghogy engem minden zavar, meg ilyenek, pedig nem így van.

Van egy cége, szeretné, ha átvenném, most vesz majd egy irodát, eddig bérelte. 60 éves én korántsem biztos hogy abban a városban maradok ahol jelenleg lakom, de azt szeretné ha átvenném. Csakhogy egyszer ezt mondja máskor meg azt. Például múltkor kicsit borozgatott, mondta üljek az ölébe, elkezdi majd ha én is dolgozni fogok így fogunk ott ülni, persze ez csak vicc de akkor is miért mond ilyeneket. Meg van tárgyam amiben tud segíteni, és ha leülünk tanulni, akkor ordibál velem, hogy te fasz nem érted ezt meg ezt, olyan hülye vagy mint a segg, meg ilyenek. Meg mindig csak azt mondja, hogy tanulj, már lassan semmit nem beszélünk, csak egyfolytában dumál, hogy

hülye vagy. Meg úgy érzi, a gyereke vagyok és bármit megtehet velem. Meg elkezdi, hogy gyerekkorodban kesztyűs kézzel bántunk veled meg ilyenek, pedig nem szoktam hülyeségeket csinálni, eddig minden nyáron dolgoztam nála. Sok pént sem kérek/kapok. Most például egy vizsgám nem sikerült és elkezdi hogy MIÉRT NEM SIKERÜLT AZ A VIZSGA? Egyfolytában ellenőrizett régebben tanulok-e, meg régebben napi 10 szer is hivogatott, ma elkezdte például anyámnak, hogy ne is dolgozzak nála a nyáron, meg hogy a közelébe se menjek, utálja a barátomat, nem tudom miért. NEm tudom mit tegyek, próbálok távolodni tőle, de csak egyre roszzabb a vizsonyunk.


2008. jún. 5. 22:23
1 2
 11/12 mikii15 válasza:
ez régi kérdés de ha valaki esetleg rá keres adok neki választ egyszerű a dolog külön kell élni mert nem lessz jó vége tapasztalatból mondom de nem akarok családokat szét szedni
2013. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 én a háboru válasza:
Ismerős csak nekem 12 évesen csinálja és összever . Egyszer mehetünk dokihoz mert sipolt a fülem apámtol
2013. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!