Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek anya pasijána...

Hogy viselkedjek anya pasijának a fiával, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Anya 2 éve vált el a nevelőapámtól.Neki is volt egy lánya,de vele még kicsi koromba ismerkedtem meg és mára a legjobb barátnőm.De akkor könnyebb volt,csak eljött hozzánk és elkezdtünk játszani,utána meg felnőttünk egymás mellett.

Tudtam,hogy randizik valakivel,de most elmondta,hogy ki az és hogy jövő pénteken bemutat neki és a fiának.

Anyunak fogalma sincs róla,hogy a pasi fia a gimi leghelyesebb sráca és hogy szeptember óta másra se gondolok,csak rá.Én már mindent tudok a srácról,de ő nem ismer.Annyit beszélt velem a srác egész évbe,hogy "Jesszusom,te meg fagysz!" és odaadta a kabátját még Szilveszterkor,amikor kabát nélkül elindultunk valahova és ő is ott volt(van pár közös barátunk).Meg állítólag ő rendelte nekem folyton a piát és ő adott zsepit,amikor hánytam valahol...Szóval kb. leitatott,de erre nem emlékszem,mert akkor ittam életembe először (és utoljára,az tuti).

Minden lány odavan érte,hetente más lányokkal kavar,akikkel addig van együtt,míg le nem fekszenek vele.

A szilveszteri eset óta általában eltűnök,ha meglátom valahol,mert nagyon cikinek érzem,de a barátnőim szerint ő se emlékszik arra,hogy mi volt,mert minden hétvégén durván kiüti magát.

Elmegyünk majd vacsorázni,de nem tudom,hogy mit mondjak neki,miről beszélgessünk,stb.

15L(ő 16 éves)



2013. febr. 17. 18:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

Kész főnyeremény ez a pasi, szinte irigyellek. Még zsepit is adott, mikor hánytál? Cuki. Hála Istennek nem emlékszik, mert úgy kiütötte magát.

Szerintem ne legyél egy újabb levetett rongya. Úgy viselkedj vele, mintha akkor viselkednél vele, ha pattanásos, szemüveges lenne, vagy akár nálad három évvel fiatalabb, vagy akár lány. Normálisan, kedvesen, intelligensen.

2013. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem csak annyi az előnye,hogy helyes.Népszerű és vicces(ezt mások mondták) és akiket szeret,azokért bármit megtesz.
2013. febr. 17. 19:40
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha újabb strigula akarsz lenni csak hajrá!
2013. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem leszek népszerű a véleményemmel. Szerintem semmi baj a sráccal. Ilyen adottságokat hülye lenne nem kihasználni. Ezeknből lesznek a jó férjek. Fiatal korában kitombolja magát, mire megérik, rájön hogy minden punci egyforma, és inkább a belső értékek számítanak.

Kérdező, ahogy azt előttem oly okosan elmagyrázták, ne állj be a sorba. Ha vacsorázni mentek, legyél mértéktartóan kedves vele. Mint amilyen a féltestvérével az ember. Mivel közös iskolába jártok, biztosan találtok témát is, azzal nem lesz baj. Azt is megmmondhatod neki, hogy szerinted jóképű, de semmi több. Ezen valószínűleg el fog gondolkodni, és néhány év múlva, amikor lehiggadt, tiéd a pálya.

2013. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%

Többnyire Miguellel értek egyet.

Legyél vele mindig kedves, normális, mint egy bármilyen családtaggal.

Ha - amint azt a Kérdező is írta - nem nagyon foglalkoznak vele, a bulizás, a vagánykodás, az ügyeletes vicces jófej szerepében való 'tetszelgés' egyfajta kompenzáció, pótcselekvés a frusztráció kezelésére. Lehet, h. képes lenne és igényelne mélyebb érzelmeket, csak hát otthonról nem biztos, h. megkapja/-ta, és most ő sem biztos, h. tudja, hogyan kell továbbadni a szeretetet, az érzelmeket. Én a helyedben jó viszonyt ápolnék vele, és megvárnám, hogy kicsit lehiggadjon ill. felnőjön meg én magam is. :)

A mostohatesó-szerelem még nem égbekiáltó bűn - csak ne futókaland, 'lyukasztás' legyen a dologból, mert akkor tényleg nagyon ciki utána a kapcsolattartás.

2017. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!