Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg nagyon gáz? 17...

Ez tényleg nagyon gáz? 17 éves leszek és még nem volt barátom, anya is egyfolytába kérdezgeti na van fiú aki tetszik? Talizol fiúval?

Figyelt kérdés
Már egyszer leis ült velem beszélgetni hogy nem e vagyok leszbikus!!!! Akkor teljesen kiakadtam.. Tegnap is együtt voltunk a rokonokkal mindenki na van valakid hány éves stb.. ilyen szép lánynak biztos van barátja.! hát nincs és ilyenkor csönd van, és közbe tiszta vörös a fejem szinte lángol..már elsem merek menni... :(
2010. jún. 19. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

én mindig azt mondtam erre h várok egy normálisra, amiből ugye elég kevés van:)


18L

2010. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mond, hogy 3 van, az egyik csak szex, a másik öreg és pénzes a harmadikba szerelmes vagy.

Többet nem fognak kérdezni.

2010. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nekem is vége lett a nagy Ő vel!Azóta tőlem is folyamatosan!
2010. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

ahány forintom lenne, amennyiszer ilyen kérdést olvasok...


a társaság iránti igény, mások általi elismerés és az önmegvalósítás a Maslow-féle szükségletkielégítési piramisban is szerepelnek, és ez mindenkinél egyénfüggő, kinek milyen fontos és milyen mértékben egy lépcső teljesítése.


emiatt mondom, hogy nem gáz.

2010. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos,rendes,értékes leányzó vagy,Eljön az igazi,ne pré-

dáld el magad.

2010. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én erre mindig zat mondom várok az igazira voltak kalandjaim de egyiket se mutattam még be a rokonságnak családnak mert úgy éreztem felesleges ha nem birunk ki pár hónapot sem akkor minek. 20L
2010. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan lányt,aki 23 éves,és még nem volt olyan igazi kapcsolata,ami járásnak minősült volna.Szóval nem hiszem,hogy bármiről is le vagy maradva,nyugi!Anyukád még a régi értékrend szerint gondolkodik.Magyarázd el Neki,hogy ez nem ennyire egyszerű dolog,ehhez kell egy nagy adag szerencse is,hogy olyannal találkozz,aki megérdemel Téged!
2010. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond!

Én is ugyanígy vagyok ezzel!

Én komoly kapcsolatot szeretnék,és nem szeretnék csalódni,persze az Életben mindenki csalódik,de én nem egy lányban szeretnék csalódni!

Ezért várok egy ideig!

Üdv:.. 17/F

2010. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is pont ez van. Nem találok egy rendes srácot, pedig sokan próbálkoznak. Anyámék meg azt hiszik, leszbikus vagyok, csak mert az egyik idősebb barátnőm az. Annyira szar.

17L

2010. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
utolsó : anyud is kérdezte már? 17f : egyszer mindenki fog csalódni olyan ember nincsen aki ne csalódott volna!:(
2010. jún. 19. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!