Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kimennétek 23 évesen...

Ti kimennétek 23 évesen külföldre au pairnek?

Figyelt kérdés
Kirúgtak az egyetemről és az életem kiüresedett. Úgy érzem sokaknak csak terhére vagyok, a napjaim egyre stresszesebbek és ez kihat mindenkire. Jó lenne felüdülni, újra összeszedni magam. Ezért gondoltam, hogy jelentkezem gyerekek mellé külföldre. Találtam egy helyet, fél évre kellene kimennem egy magyar családhoz. 3 hónap után jöhetnék haza látogatóba, aztán legközelebb ősszel. Az egyetemre újra jelentkeztem, úgyhogy reményeim szerint feltöltődve kezdenék bele. Félek, hogyha itt maradnék, csak még jobban leamortizálnám magam. Nem találnék munkát, nem lenne saját pénzem és másokra lennék utalva a saját butaságom miatt. Viszont ha kimegyek - ismerem magam - honvágyam lenne, és félek, hogy tönkre megy a kapcsolatom a barátommal. Hazajövetelkor lenne pénzem, rengeteg tapasztalatom, önállóbb lennék, és a német tanfolyammal (mert az is jár a kimenetellel) csak nyerhetek. Szóval egész nap ezen agyalok, láthatjátok is a dilemmázásom. Tapasztalatok? Tanácsok? Kérem aki ír, vegye komolyan, nekem ez tényleg nehéz.

2013. febr. 18. 20:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
ohh, nehezebb lesz, hidd el, az eleje mindig ilyen. nekem is ilyen volt, aztán a végén eljöttem tőlük, mert annyira besokalltam
2013. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Na de mi történt? És mikor érezted, hogy gáz van?
2013. ápr. 30. 15:07
 33/37 anonim válasza:
Betudod linkelni a blogod?:
2013. jún. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Ment priviben :)
2013. jún. 19. 01:52
 35/37 anonim ***** válasza:
Mi van, hogy érzed magad? Röviden pár szót írhatnál ide is.
2013. jún. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Nem tudok újat mondani, még mindig szuper minden. Voltunk kempingezni, vásárolni, mindenki nagyon szeret és már vannak barátaim itt. Sokat visznek bulizni :D Bár néha nagyon fáradt vagyok a gyerekek miatt, azt hiszem ez normális. Jobban menne a dolog, ha tudnánk kommunikálni. Hm, ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok :) A lényeg, ez volt életem egyik legjobb döntése.
2013. jún. 20. 00:45
 37/37 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy ilyen jól sikerült, és remélem, továbbra is igy marad.


Az, hogy néha kifárasztanak a gyerekek, természetes, de ha emellett van magánéleted meg szabadidöd, akkor tényleg nem panaszkodhatsz.


Továbbra is minden jót kivánok.

2013. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!