Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire elfogadha...

Szerintetek mennyire elfogadható az ex jelenléte egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nálink pl:az van,hogy miután elhagyta a feleségét miattam,jó maradt a viszonyuk,a gyerek miatt minden nap találkoznak,bevásárol neki a párom,befizeti a számláit,közös programjaik vannak.Én azt szerettem volna,ha első leszek,ha elhagyja őket,de most úgy érzem,ott vagyok,ahol voltam.Ráadásul többek szerint viszonyuk is van,a volt asszony is tudtomra hozta már ezt,de természetesen nem hiszek,csak a páromnak,hogy akkor nem hagyta volna el miattam,ha most meg viszony lenne vele.Szerintetek? Engem már nagyon idegesít,hogy egyáltalán létezik az ex.

2013. febr. 19. 21:56
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
persze hogy ismerem,ott lehetek egy darabig,de haza kell mennem.Az ex nem beszél a párom anyjával,azt tudom,csak a tesójával,meg azért van itt olyan sokat a gyerek,mert a párom munkanélküli hónapok óta,az ex viszont melózik,ilyenkor párom vigyáz a gyerekre,ami mint mondtam,heti 3-4 nap.Plusz van még egy gyereke,egy másik házasságból,aki 2 hetente van itt 3 napot,szóval alig vagyunk együtt,mert mindíg csak a gyerekek...soha nem fog elsőként kezelni,bármit is teszek a kapcsolatunkért.
2013. febr. 20. 21:03
 42/52 anonim ***** válasza:
Hacsak nem szülsz te is gyereket.. De akkor is a gyerekek lesznek előtted.
2013. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
a páromnak nem kell még egy gyerek,36 éves,van neki kettő,én viszont csak 25 vagyok és nekem viszont majd idővel kell,egyenlőre hallani sem akar erről a témáról,de majd megenyhül,ha elértem hogy elhagyta a családját miattam,ezt is el fogom érni.De még összeköltözni sem akar egyenlőre,neki jó így minden ahogy van...majd én megváltoztatom
2013. febr. 20. 21:11
 44/52 anonim ***** válasza:
100%

Ááá. Te sem vagy ép. :D

Nem veszed észre, hogy te csak egy alibi voltál, hogy elhagyhassa az asszonyt? :D

Nem akar gyereket, nem akar összeköltözni de te majd megváltoztatod, ha miattad szétmentek- még úgy is, ha az exhez megy át kúrni. :D

Pofára esés lesz ebből!

2013. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%

"Majd én megváltoztatom."



Azt ugye tudod, hogy az - Én - feladása akármelyik fél részéről egy kapcsolatban előbb vagy utóbb a kapcsolat halálához vezet?

2013. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

Az úgy derék, hogy két gyereke van két külön nőtől, és a másodikat most hagyta ott miattad.:D

No comment. Ha ezek után is úgy gondolod, hogy érsz valamit ebben a kapcsolatban, akkor tényleg megérdemlitek egymást.

2013. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nem sok esélyed van így normális kapcsolatra. A gyerek összeköti őket, és új kapcsolatban az egyik legfontosabb dolog a volt kapcsolatok felszámolása.

Tűnjenek el az exek, csak kavarnak, megnehezítik az életeteket. 3 barátom és barátnőm kapcsolata ment rá az ex jelenlétére... Az egyik házas volt! Csak ártatlannak tűnő csinos vagy beszólásokkal kezdődött, aztán megjegyezte, hogy még mindig tetszik neki. Ezután párszor találkoztak titokban, és amikor a barátom erre rájött, elvált. Kell ez neked?

Érthető, ha a gyerekkel is akar lenni, de ő jöjjön át hozzátok. A volt párhoz való ragaszkodás nem normális dolog.

2013. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy százas, 25 évesen miért szenvedsz egy ilyen pasi miatt? Érted hagyta el őket? Még csak együtt élni se hajlandó veled. Keress egy hozzád illő normális pasit.
2013. febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Az utolsóval maximálisan egyetértek.
2013. febr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Együtt sem akar élni veled... Ne haragudj, de ez elég beszédes. Miattad hagyta volna ott a családját??? Ezt csak te gondolod így.

És megváltoztatni senkit nem lehet. Első körben én is azt gondoltam, hogy elszeretted a pasit, most ezt megérdemled... De igazából inkább sajnállak. Itt elszeretésről szó sem volt. Nagyon naív vagy még, és azt látod csak, amit te akarsz. Nem tudsz jól kijönni ebből a kapcsolatból :(

2013. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!