Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire elfogadha...

Szerintetek mennyire elfogadható az ex jelenléte egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nálink pl:az van,hogy miután elhagyta a feleségét miattam,jó maradt a viszonyuk,a gyerek miatt minden nap találkoznak,bevásárol neki a párom,befizeti a számláit,közös programjaik vannak.Én azt szerettem volna,ha első leszek,ha elhagyja őket,de most úgy érzem,ott vagyok,ahol voltam.Ráadásul többek szerint viszonyuk is van,a volt asszony is tudtomra hozta már ezt,de természetesen nem hiszek,csak a páromnak,hogy akkor nem hagyta volna el miattam,ha most meg viszony lenne vele.Szerintetek? Engem már nagyon idegesít,hogy egyáltalán létezik az ex.

2013. febr. 19. 21:56
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%

ő a társa volt, rengeteg közös gondolataik, témáik vannak, megértik egymást, egy volt az életük. te csak szexre kellettél, de úgy néz ki a lelki közösség veled most sincs meg, csak az asszonnyal.

állítom veled max arról beszélget, hogy mi lesz a vacsora, meg mi lesz a tv-ben, meg hasonló semmikről.

2013. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%

A 10 -es vagyok. Még egyetlen gondolatot engedj meg.


Nem szeretnék nagy szavakkal hajigálózni, de megnyugtatásul, ha esetleg mégsem vagy kíváncsi a "bizonyítékokra".


"Három dolog van, amit nem lehet sokáig rejtegetni: a nap, a hold és az igazság."


/Buddha/


Üdv.

2013. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért szöget ütne a fejembe,ha a párod sokszor ott van az exnél,függetlenül attól,hogy beteg a gyerek vagy nem.

Olvasd el a soraidat még egyszer és te is rájössz valami nem oké.

Egyébként meg ne várd azt,hogy te leszel a párodnál az első.Ez van amikor valamelyik félnek van gyereke és ez így normális.Te ezt tudtad akkor is mikor a kapcsolat kezdődött,neki van múltja és ezt el kell fogadni.

Gondolom neked nincs gyereked,de ha lesz akkor neked is a gyerek lesz az első helyen.


Az meg,hogy miattad hagyta el a feleségét,nem gondolod,hogy más is így el tudja venni tőled?...akár a exfelesége is!!

2013. febr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
12%

A válaszadók nagyrésze nagyon negatív, mondhatni rosszindulatú, mintha egy férfi és egy nő örökre elkötelezné magát csak mert gyerekük/gyerekeik születtek, és akármilyen rossz a kapcsolatuk, abból kilépni, és urambocsá' újra szerelmesnek lenni másba, lehetetlen lenne.

A szitu körülbelül arról szól, hogy a volt feleségben forr a düh, veszített, te nyertél, elvettél tőle valakit, ilyenkor az ember sokszor bosszút akar állni, holott, az, hogy a férje elhagyta, általában egy folyamat következménye, nem pedig valaki hibája. A párod pedig nem tud elszakadni tőle, hisz valaha egy család voltak, ez nem csak az anyakönyvezető által kiállított papír, nem csak az alkotmányban meghatározott társadalmi fogalom, hanem rengeteg közös emlék, érzelmek és a gyerek.

Türelem kell, mert teljesen elszakítani őket egymástól nem lehet, de legalábbis nem lenne tisztességes a gyerekkel szemben. Viszont a párodban bíznod kell, az exet pedig amennyire csak tehetetd, elfogadod.

2013. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, Te nagyon felszínes vagy! Naná, hogy örökre össze vannak kötve...és, hogy a kérdező nyert volna?? Szerintem ebben a helyzetben örök vesztes...és erkölcsi nulla. Nem mintha a fickó különb lenne.

Sosem értettem a szeretők nyafogását...ott lebeg felettük egy óriási p.fánb.szás, amit eddig szerencsésen elkerültek és még nekik áll feljebb.

Hol is van ilyenkor a péklapát?

2013. febr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még a párod se meri magának bevallani, de megbánta a dolgot és táncolna vissza.
2013. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
80%
Én eleve nem kezdtem volna olyan emberrel, akinek van valakije.... Mit vártál, ha őt megcsalta veled, akkor majd később megváltozik? De igazából nem ezt kérdezted. Hogy a kérdésedre is válaszoljak, ha gyereke van, akkor kutya kötelessége a gyerekével a kapcsolatot tartani és ezáltal valamennyire az exszel is. Őket amíg világ a világ, mindig is össze fogja kötni a gyerekük. Nem értem azt,hogy úgy kezdtél bele a viszonyba, hogy tudtad családja van, gyereke van, akkor most miért probléma az, hogy ott a gyerek. Akkor elfogadtad? Vagy mégis hogy gondoltad? Hagyja el a gyerekét is és legyél te az első? Nem kicsit vagy önző.... Egyébként, hogy őszinte legyek, megérdemelnéd, hogy megtudd, milyen amikor megcsalnak....
2013. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy időközben megbánta, hogy otthagyta az exét és most már visszatáncolna. Lehet, rájött, mégsem te vagy neki az igazi.
2013. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, te tényleg azt gondolod, hogy ez így korrekt?

Eleve az, hogy nős emberrel kezdesz, akinek ráadásul még gyereke is van, arra enged következtetni, hogy erkölcsileg egy hatalmas nulla vagy. A szellemi képességeidet ezek után már nem is minősítem. Te csak szerető vagy és valószínűleg sosem leszel több annál.

2013. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
21%

Jaj, elnézést, eltévesztettem a fórumot, nem tudtam, hogy ez egy középkori társaság. Vagy szigorú mohamedán vallásúak lettünk, hogy a megcsalást így kommentálják?

Csak annyit, hogy BOLDOG CSALÁDAPA nem hagyja el a családját egy pnciért!

2013. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!