Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire elfogadha...

Szerintetek mennyire elfogadható az ex jelenléte egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nálink pl:az van,hogy miután elhagyta a feleségét miattam,jó maradt a viszonyuk,a gyerek miatt minden nap találkoznak,bevásárol neki a párom,befizeti a számláit,közös programjaik vannak.Én azt szerettem volna,ha első leszek,ha elhagyja őket,de most úgy érzem,ott vagyok,ahol voltam.Ráadásul többek szerint viszonyuk is van,a volt asszony is tudtomra hozta már ezt,de természetesen nem hiszek,csak a páromnak,hogy akkor nem hagyta volna el miattam,ha most meg viszony lenne vele.Szerintetek? Engem már nagyon idegesít,hogy egyáltalán létezik az ex.

2013. febr. 19. 21:56
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem lép tovább, de van olyan helyzet, amikor hullámvölgyben vannak és épp akkor jön a harmadik. Szerintem itt apuka hamar lépett és rájött, hogy hibázott. Egy nátha miatt nem kell egy apának egész nap ott ülnie, ott az ex miatt volt egész nap.
2013. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
64%

Szia!Nem akarlak elkeseríteni, de megérdemled. Mit gondoltál? Hogy elfelejti miattad a családját? Soha nem fogja. Én egy ex vagyok, akit elhagyott a férje 3 gyerekkel egy idősebb nőért. Nekünk is jó a kapcsolatunk, sőt....megmondta a nőjének is,hogy szeret engem. Bevásárol, kifizeti a számlákat, ajándékokat vesz a gyerekeknek, és sokat jön hozzánk. Le is feküdtem vele párszor,csak azért is, és a nő tudja. Ez van, el kell fogadnod. Lehet hogy már megbánta, hogy elhagyta a családját, úgy ahogy az enyém is :)

sok szerencsét, máskor független férfival kezdj, ne nős családos emberrel.

Most te is úgy jártál mint a párod exe. Szar ügy! :)

2013. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
78%
Annyira naív némelyik nő komolyan... Én is nő vagyok, és kapálózok a szeretetért de azért hülyét nem csinálnék magamból.
2013. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #24-es, egyet kell, hogy értsek veled.

Számtalan esetben éreztem magam életem során idiótának férfiügyekben, de amiket itt lehet olvasni, mindig rádöbbentenek arra, hogy nálam sokkal hülyébbek és naivabbak is vannak.

Azt szokták mondani, mindenki azt kapja, amit érdemel. Bizonyos esetekben ezzel nem értek egyet. Nos, a kedves kérdező egy nős, családos férfival kezdett, valószínűleg ekkor még nem gondolt bele abba, hogy milyen lelki fájdalmat okozott a feleségnek. A sors fintora, hogy most ugyanettől a nőtől kell ugyanezt átélnie. Szomorú, ámde tanulságos eset, valószínűleg az életben nem lesz több nős szeretője. Kár, hogy ezt egy egész család kárán kellett megtanulnia.

2013. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
57%

23-as válaszoló vagyok, utolsó, teljesen igazad van. Én átéltem, és a mai napig átélem ezt a fájdalmat....azon lehet vitatkozni, miért ment el, hagyott itt minket, ezt úgy is csak én tudom. Vagyis nem tudom, mert mindent megkapott a házasság alatt, a gyerekek is közös döntés alapján születtek. Az én párom, mint kiderült alkalmatlan az apaságra (elég későn) illetve a családosdira, na de velem volt 12 évig, gondolom nem véletlenül. Tele vagyunk közös emlékekkel, ellenben a szeretővel még múltja nincs, hiszen 12 év és 3 hónap között van különbség.

A lényeg viszont, nekem is jól esik,mikor a szeretője veszekszik vele miattam, ez örömmel tölt el, hiszen még mindig haza gondol hozzánk.

Megérdemled a sorsod kedves kérdező, azt kaptad, amit te csináltál......Én SOHASEM kezdtem, illetve kezdenék nőd emberrel, inkább maradok egyedül. Ezt kellett volna mérlegelned, mielőtt belekezdtél volna ebbe a kapcsolatba.

2013. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
75%

83%-os!

Azért te se vagy semmi, hogy hobbiból az exed farkán ugrálsz és az új párja barátnője orra alá dörgölöd, hogy szarul érezze magát. Nem ő volt az, aki elvette tőled az exed, hanem az exed lépett le tőled. És továbbra is csak annyira vagy jó a szemében, hogy neveld a gyerekeit, néha meghúzzon, aztán szevasz.

Te is éppoly sekélyes vagy.

2013. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
20%
Kedves Kerdezo!Maximalisan meg tudlak erteni,hogy idegesit a szituacio.Ne hallgass a sok rosszindulatu elhagyott nore,csak a keseruseg beszel beloluk,a tobbi okoskodo meg nagyon szerencses amiert meg nem szeretett bele olyanba,akibe a tarsadalmi elvarasok miatt nem szabadott volna.Irigylem oket es kivanom,hogy maradjanak ilyen erkolcs csoszok akkor is,ha majd ugy hozza az elet,hogy oket teszi probara.Nekem sem ugy jott az mostani Szerelmem,hogy nos pasit akartam volna,mert hat "jaj az csunya dolog".Nos,valoban csunya dolog,de ez van.Elhagyta Erted,megtette,legy boldog vegre!Azt viszont,hogy csaladja volt fogadd el,es azt is,hogy a gyerek mindig az elso!Nalunk is igy van es mukodik.Bizz meg a parodban,a volt felesegek meg ilyenek,hogy azt mondjak,hogy az exferjek visszajarnak szexelni,de hat hiszi a piszi,massal ugysem tud bosszantani,tegyel ra nagy ivben.Tok szanalmas,az en parom exe is ezzel jott anno,de sajnos ki kell rohogjem :) A pasid jo apa amiert segit es sokat van a gyerkoccel,ez pedig pozitiv,mert majd a Tietekkel is jol fog banni.Ne szomorkodj,legy turelmes es szeresd a gyereket,amennyire csak Toled telik.Ezzel tartozol elsosorban a pottomnek,tartozol a parodnak es bizony,ezzel az exnek is.Sertett nonek meg ne higgy,ocsmany joszag.
2013. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
44%

Annak a farkán ugrálok, akinek a kedvem tartja,ehhez semmi közöd, már bocsánat! És oda dörgölöm akinek akarom, ha ez jó esik. Sekélyes vagyok? Nem baj, ehhez sincs közöd.

Te biztosan nem voltál még ilyen helyzetben, de vigyázz, még lehetsz.

De tudod mit? Még neked sem kívánom!

2013. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
0%
23-as vagyok, lehet, hogy te is szeretnél ilyen "gagyi" nő mint én :)
2013. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
bocs, a lenni kimaradt........
2013. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!