Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért nem tudja...

Anyukám miért nem tudja megérteni, hogy nekem nem csak a takarításból és házimunkából áll az életem?

Figyelt kérdés
Egész nap képes engem korholni azért, mert igazán felsöpörhettem volna; elmosogathattam volna; tudtam, hogy mit akar főzni, akár meg is főzhettem volna; ablakot pucolhattam volna. Egyszerűen nem érti meg hogy nekem 1000 más dolgom is van és néha vágyom egy kis pihenésre vagy beszélgetésre a barátnőimmel és szerinte a közös játék a kicsikkel szintén felesleges időpocsékolás. Már próbáltam vele beszélni erről, de mintha nem is értené, hogy mit mondok.
2013. febr. 20. 09:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"Anyuka ha ennyire ráér átkiabálni a kerítésen/telefonálgatni akkor gondolom már kész a takarítása??? Ja, hogy még nem...akkor ragadjon seprűt s vagy repüljön el rajta vagy seperjen mivel MAGÁNAK MÁR nincsenek útban a gyerekek "-ennyit kell csak betartanod de következetesen.


Te egyébként hol voltál gyerekként a szomszédban vagy hova passzolt le? Inkább örülne segítesz erre beleköt. Szép, mégis hogy hiszi egyedül legyenek a 3ávesek?

2013. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyitnék ajtót, nem venném fel a telefont. Majd csak felfogná. Ha meg nem, akkor megsértődik, de meg is érdemli. Inkább egymáshoz szólás nélküli rossz-szomszédi viszony, mint a folyamatos huza-vona. Hiába az anyám, ha azért költözött mellém, hogy megkeserítse a mindennapjaimat, akkor onnantól kezdve én csak egy rossz szomszédként tudnék rá tekinteni, akit kerülni kell.
2013. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Kondor Judit ***** válasza:
100%
Na így ár más a helyzet,mert a kérdésből nem lehetett tudni,hogy Te már saját családot nevelsz.Mond meg neki,hogy amit tudsz segítesz,de Te is csak ember vagy és van saját családi életed.Meg már felnőttél,ne zaklasson.
2013. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!