Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám romákkal állt össze és...

Apám romákkal állt össze és teljesen befűzték, őt nem bántják csak kihasználják velem viszont iszonyatosan undorítóak és ki is túrtak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szinte megutáltattak a saját apámmal, ők két marékkal zsigerelték én egy fillért sem kapok tőle. Iszonyatosan manipulatívak.... próbáltam apámmal is beszélni de olyan régóta benne van és annyira fokozatosan szálltak rá, hogy észre sem veszi.


Vezető pozícióban volt, most munkanélküli. Emberileg is leépült, szomorú, lezüllött. Aggódom miatta. De nem fogja otthagyni őket, mert tudjátok milyenek. Nagyon álszentek és megjátszák az összetartást a kihasználás érdekében.


Remélem a kérdésem nem számít rasszizmusnak. Komoly probléma ez számomra. Mit tegyek? 20 éves vagyok.


2013. febr. 21. 10:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem apád azt csinál, amit akar. Elmondanám neki a véleményem, hogy mit tartanék jó megoldásnak, majd törődnék a _saját_ sorsommal. 20 éves vagy. Alapozd a saját életed! Az apádé meg az apádé. Az "örökség"... ugyanmár! Mivel jobb az, hogy a nő hajt rá, mint ha te? A származása meg tökmindegy.
2013. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Pedig néhány bőrfejű igenis jó ötlet lenne, ezekkel szemben csak az erőszakos fellépés segít!
2013. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Most apádért aggodsz vagy az örökségért?
2013. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!