Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek anyám 30 éves...

Szerintetek anyám 30 éves létemre miért szól bele az éltembe? Mire jó ez neki vagy mit akar ezzel elérni?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok de mindenbe beleszólmahogy megud valamit,már szinte azt is próbálom eltitkolni előle ha hasmenésem van...de valakitől mindig a fülébe jutnak dolgok,ahogy megejelenik vagy ármi egyből elmegy az élet kedvem olyan szinten megkeserít az okoskodásával és az óvásával.Alapvető döntéseimben próbál bele folyni és beleszólni.Teljesen mindegy hogy hol vagyok éppen,lehet akár 600 km-re is tőle,akkor is jön a telefon.
2012. okt. 15. 14:49
 1/4 A kérdező kommentje:
* ahogy megtud valamit
2012. okt. 15. 14:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért szól bele ennyire, mert hagyod. Ha már különálló vagy, tehát van munkád, akkor ne hagyd. Mondd meg neki, hogy tartsa a 2lépés távolságot a magán ügyeidtől. Ha meg hív, ne vedd fel, és pont. Majd leszokik róla. Bár nehéz lesz, ha ilyen sokáig engedted neki.
2012. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez hogy soha nem engedtem neki,már suttyó 17-18 éves kromban is keményen lázadtam ellene és apám is sokszor rászólt emlékszem hogy szakadjon már le rólam a hülységeivel.De a mai napig hajthatatlan..volt hogy külföldön dolgoztam 4 hónapig,az első hetekben felhívott vagy naponta..hát mondom ilyen nincs még itt sem szabadulok tőle.Nem tudok rá hatni sehogy,egyszerűen le kell cserélni a számom és az elérhetőségemet is titokban tartani.Olyan is volt régen hogy szaladt be a munkahelyemre mert hogy valami gondja volt éppne...mondom még a munkehylem sincs nyugtom??Hihetetlen..
2012. okt. 15. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Az anyud egy részt biztosan unatkozik és ugy érzi, hogy még nem nõttél fel.

Vannak ilyen anyák, igy fogadd el a hibáival együtt, ha jó anya volt veled.

2012. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!