Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jön ahhoz anyám hogy...

Hogy jön ahhoz anyám hogy becsméreljen? Ilyenkor ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Felnőtt ember vagyok.Anyám egyfolytában becsmérel,nem külsőleg,hanem viselkedés stb.Ne így csináld ne úgy csináld és hasonló dolgok.Egyfolytában a múltat hánytorgatja,ami mondjuk 10 évvel ezelött történt.Ha jól érzem magam a bőrömbe akkor egyfolytában alám tesz,kritizál stb.Mit csináljak vele?Már sokszor volt hogy majd nem felpofoztam.
2013. febr. 22. 17:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

ma 18:58


Mi az hogy minek?Mert nincs hol lakonom és 80 ezer ft-os fízetésből nem sokra fogok jutni,csak az elbérlet 60 ezer ft a vérosba ahol lakom,az alatt meg nincs is.Arra számolj rá 20 ezer ft-ot rezsinek.Aztán puff el is fogyott a pénzem..és még nem akkor nem kajáltam és nem vettem se ruhát,se semmit.Az sem lenne sokkal jobb.Így legalább a fele fízetésem meg marad,de ugyan akkor így tönkre fogok menni ha így megy tovább.Egyenlőre annak is örülök hogy van munkám és valamennyit tudok félre tenni.Itt a legjobb megoldás az lenne ha elmennék külföldre,de ahhoz még gyűjtenem kell fél évig legalább.Pár száz ezret félre raktam már,de ahhoz csak vész esetén akarok hozzá nyúlni,és biztos külföldi munka esetén és nem szeretném felélni azt a pénzt.

2013. febr. 22. 19:24
 12/24 A kérdező kommentje:
* laknom
2013. febr. 22. 19:25
 13/24 anonim ***** válasza:
1: Sajnálom nagyon. Részvétem.
2013. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

ma 19:23


Ketten lakom anyámmal.Az ő saját lakása,ez az egy ingatlan van.60 nm-es a lakás.De nem tudom ez miért lényeg,hiszen lehetne 200 nm-es akkor is bele botólnék...

2013. febr. 22. 19:27
 15/24 anonim ***** válasza:

Mert mi 80 nm-en laktunk ketten, eladtuk és vettünk két kicsit az árából.:)

Így lett megoldva.

2013. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ígí 30 ezret igaz félre tudok tenni,de nagy árat fízetek érte...még muszáj húznom egy darabig hogy tudjak valamennyit hozzá rakni a pénzhez.Ha még össze jön 200-300 ezer ehhez ami van,akkor már tudok lépni akár külföldre is,de akkor nagyon biztosra kell mennem.Akkor lesz kb olyan 600-800 ezer ft-om,abból már elmerek indúlni.
2013. febr. 22. 19:32
 17/24 anonim ***** válasza:
Akkor csak 20-at tegyél félre, annyi elég a lakásmegtakarítási kötvénybe. Évi 76E Ft-ot hozzátesznek. 4 év alatt közel 1,5 milla összejön. Ezt érdemes állandóan spórolni, ha az ember megteheti, mindig jól jön ennyi, lakásra fordítható pénz.
2013. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Mert mi 80 nm-en laktunk ketten, eladtuk és vettünk két kicsit az árából.:)

Így lett megoldva."


Csak ha a kérdezö anyja nem akarja a saját lakását eladni, akkor semmi értelme ezen gondolkodni.


A kérdezönek: ha valakikkel közös albérletbe mennél, akkor jóval kevesebb a lakbér - egy szoba sokkal olcsóbb.

2013. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

18: Honnan tudhatod innen, hogy el akarja-e adni vagy sem?

Mi is így voltunk együtt, azért mentünk szét.

2013. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

ma 20:50


El akarja adni,de abból sajnos max egy másik lakás jön ki.gy 80 nm-es lakás azért jóval többet ér mint egy 60.Ebből a pénzből max 1 vagy 2 milliót tudni adani.Az meg semmire nem elég,már ha adna egyáltalán,aamit teljesen kizártam.Szóval teljesen magamra vagyok utalva.Tehát más választásom nincs,mint hogy tűrök még egy darabig,aztán elhúzok külföldre.Csak addig ne hogy megőrüljek...

2013. febr. 22. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!