Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan családtagotok...

Volt már olyan családtagotok v barátotok aki meglopott titeket? Nem gondolok nagy dolgokra akár egy toll v. Ilyesmi beteg az ilyen v. Direkt csinálja h. Mindig elvisz valamit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 23:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A bátyám, miután saját lakásba költözött a családi házunkból, megtartotta a kulcsot és rendszeresen visszajárt ellopkodni dolgokat, amikor senki nem volt otthon. Eleinte csak dísztárgyakat, apróságokat, később már az én szobámból a tévét és az egyik mikrónkat. Anyám tudta mit csinál, de nem tette szóvá, a kulcsot sem kérte vissza, akkor telt be a pohár amikor apám egyik értékes antikvár könyvét nyúlta le, onnantól nem engedtük be a házba többet egyedül. Szerinte ezek a dolgok neki jártak, és mi nem voltunk normálisak hogy kiborultunk rajta.
2013. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen. Például faterom. Amikor 2 nap alatt a 3. szappanomat lopta el, szóvá tettem, hogy legalább elkérhetné vagy valami... de erre teljesen kikelt magából és azt üvöltözte, hogy amíg az ő házában élek, addig nekem kuss a nevem. Szó szerint így mondta. Hozzáteszem, akkor voltam 22 éves, tehát nem ő tartott el...gyakorlatilag albérlőként éltem otthon. (most is) Ezután az eset után 4 évig nem beszéltünk egymással. Ezt úgy kell elképzelni, hogy tényleg egyetlen egy szót sem! úgy mentünk el egymás mellett a házban, mintha a másik nem is létezne!!!!! Az esküvőmön ugyan ő kísért az oltárhoz, de ott sem szóltunk egymáshoz semmit! Aztán úgy alakult, hogy 4 év után ő jött oda hozzám...hogy kibékülünk-e. Azóta beszélünk, elvagyunk...de jóban soha nem voltunk és nem is leszünk. Ráadásul a szappanjaimat ugyanúgy lenyúlja szó nélkül, ha neki éppen arra van szüksége.....
2013. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Volt, de kleptomániás, így hozzászoktunk, nem volt harag. Mindenkitől lop.
2013. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem talaltam meg nala hanemmikor jon mindig eltunnek dolgok
2013. febr. 23. 11:30
 15/17 anonim ***** válasza:
Nálam anyukám szokott szólás nélkül elvenni dolgokat. Most erre lehet azt mondani, hogy amíg az ő lakásában élek, addig azt csinálhat, amit akar... de sztem meg nem etikus, hogy ajándékba kapott cuccaimat (plüssöket, csokikat, noteszt, kozmetikai cuccokat stb.) ajándékzacskókat elvesz engedély nélkül, főleg ha vmi barátnőjének a születésnapja megint utolsó pillanatban jut eszébe, vagy épp cs.szik rá költeni...
2013. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15. vagyok: mivel még otthon élek, ezért nem tudok ellene nagyon semmit sem tenni... max. annyit, hogy mostanában már kevesebbszer nyúl hozzá engedély nélkül a cuccomhoz, ha kiborulok, és ordítozom. De mindig az a végső szó, hogy addig kussoljak, amíg otthon lakom. És sajnos mivel most költözésre nincs lehetőségem, kénytelen vagyok nyelni. Max. azóta azt csinálom, hogy azokat a dolgokat, amikre tényleg szükségem van, és gyanús, hogy el lennének csórva, olyan helyre rakom, ahova macerás benézni (pl. legfelső szekrény).
2013. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igaz hat éves téma ("onnantól nem engedtük be a házba többet egyedül") Hiába nem engedtétek be anno többet egyedül a házba. Most is azt mondom, ha nagyon akar simán vissza be tud menni oda egyedül is elvégre nem egy vadidegen, aki családban is marad.
2019. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!