Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi adhat egy pofont a...

Egy férfi adhat egy pofont a párja gyerekének, ha az súlyosan megsérti?

Figyelt kérdés
Ha pl. a gyerek azt mondja de jó, hogy meghalt az apád v. anyád?
2013. febr. 23. 10:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
15%
Gyereket nem ütünk, másét meg föleg nem. Állítsa a sarokba egy félórára legfeljebb, had gondolkodjon.
2013. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
32%
gyereket és nőket nem bántunk, viszont valamilyen más módon megleckézhetted volna, amit szeret csinálni nem csinálhatna 1 hétig, v ilyesmi
2013. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén szólva én adnék.
2013. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem ütünk, tény, de 1-1 atyai pofon még nem ártott senkinek, lehet, hogy hirtelen felindulásból én is adtam volna egyet. De tény, hogy remélem nem volt nagy pofon.
2013. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%

Már nem azért, de ha ennyire aljas és rosszinulatú, akkor aztán tényleg gondolkodna rajta, és még a végén bocsánatot is kérne, nem????


Én kettőt adnék.

2013. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
Az egy dolog, hogy gyereket nem ütünk, másét meg pláne, de ilyen esetben tuti én is lekevertem volna neki egyet. Mi is kaptunk egy párszor gyerekként és akkor is és most is azt mondom, hogy megérdemeltük....
2013. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
A szülő, főleg a halott szülő sértegetése az a kategória, amikor gondolkodás nélkül bárkinek pofon jár.
2013. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

én is simán lekevertem volna egyet. Volt itt nemrég egy hasonló kérdés, csak akkor a pasi párja adott a pasi gyerekének...


amúgy hány éves az a gyerek? csak kíváncsi vagyok

2013. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ugye ez a kérdés ihletett meg? Szerintem jogos volt a pofon, akár férfi akár nő az illető.

2013. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
Siman. Ilyenert en is pofoznam, nem erdekel hogy kinek a gyereke. Mondjuk ha en lennek az anyja, a fold ala sulyednek, hogy ilyen gyerekem van....
2013. febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!