Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja mindenki, hogy...

Miért gondolja mindenki, hogy 33évesen 1hónapos kapcsolatba egyből össze kell költözni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki gondolja így! Pl én sem, és még biztos sokan mások sem. Mindenkinek akkor kell összeköltözni a párjával, amikor mindketten úgy gondolják, hogy itt az ideje. Ne hagyd magad befolyásolni kívülállóktól, csak a párod véleménye és a sajátod legyen mérvadó!
2009. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ki az a "mindneki"? mert én nem gondolom így
2009. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, látod, Veled együtt már 4-en vagyunk! Az első válaszolóval tökéletesen egyetértek, nem is ragozom tovább!
2009. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 'ki az a "mindneki"? mert én nem gondolom így' hozzászóláshoz!
2009. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33 évesen általában jobb emberismerő már mindenki, mint tinédzser korában volt, de bármilyen jó is, és bármilyen sok időt is töltenek együtt, akár még "emberpróbáló helyzetben" is, akkor se hihető, hogy egyetlen hónap alatt annyira kiismerik egymást, ami megalapozza az összeköltözést.
2009. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom.Egy hónap az semmi.
2009. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

igaz, mi csak 22 évesek vagyunk, de 1 hónap után összeköltöztünk, bár akkor már egy éve kerülgettük egymást. :D

az összeköltözéshez a legfontosabb a bizalom. ez vagy jön elsőre, vagy hagyni kell az egészet a fenébe. szerencsére jó emberismerőnek mondhatom magam, így eddig még nem csalódtam akkorát a páromban, hogy emiatt szétmenjünk :)

2009. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Az összeköltözéshez nem kell bizalom, csak lakás. Bizalom a házassághoz kell! Összebútoroztok, aztán legfeljebb ha nem jó, szétmentek. Semmi bizalom nem kall hozzá, 1 nap után is működik. 22/L, az, h neked szerencséd volt és 1-ből 1-szer bejött a dolog, nem jelent semmit! Csak annyit, h mákod volt és te voltál az az 5-ből 1.

Csatlakozom: miért kéne 1 hónap után összeköltözni? Sokkal nagyobb csalódás az egész, ha a szakítást szétköltözés is kíséri. És ez nem korfüggő!

25/L

2009. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Mert nagyon sok a maradi ember, akik szerint egy 33 éves már késésben van, és ha végre találkozik valakivel, akkor ismerkedést, randizgatást átugorva azonnal gyorsan összeköltözni és házasodni kell. Meg persze a harmincasok közül is rengetegen pánikolnak, és ha megismerkednek valakivel, azonnal a családalapításon jár az eszük. Ne hagyd magad! Csinálj csak mindent nyugodtan a saját tempódban!
2009. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sem vagyok az a összebútorozós típus. Szerintem is korai az egy hónap!

Mi a párommal 10 év után költöztünk össze, ez a másik véglet, azthiszem:)

2009. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!