Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenlem anyát. Mit csináljak?

Szégyenlem anyát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mármint azt, ahogy viselkedik. Bulizni szokott járni velem, ez lenne a legkisebb gond. DE 55 éves(oké, ez sem nagy cucc) és iszik. Na, amikor ő iszik akkor ott minden necces lesz. Irtó gázul táncol. Hozzám is jön, dörgölődzik, mintha vmi pasi lennék akivel ******... ha esetleg leülök kicsit, mert elfáradtam leáll velem hangosan vitázni meg ráncigál, h kelljek már fel ne legyek ünneprontó. + mániákusan keres nekem pasit(miközben van barátom) Minden pasihoz odaráncigál,h hívjon meg engem vmire meg táncoljunk. Ha tényleg elkezdünk táncolni, akkor meg odaszól,h na már ezzel is összejössz?


beszéltem már vele, hogy ne igyon vagy viselkedjen normálisan ha velem van, de azt mondja, hogy neki senki ne mondja meg,h hogyan viselkedjen és ő így érzi jól magát.


De én nagyon nem. Mit tegyek?

17/L


2013. febr. 23. 22:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy a suliban néha kapok 1-2 megjegyzést,h "brutál anyád van" és hogy "kapós anyuka lánya!!" :/
2013. febr. 23. 22:44
 2/13 anonim ***** válasza:

Arra nincs mód, hogy tudtán kívül járj helyekre?


Ha ez megoldhatatlan, akkor nem tudom mit tennék... Ez eléggé kínos lehet valóban...


Lehet, ki sem mozdulnék a házból, ha a külön partizás nem lenne megoldható.

2013. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne menj vele szórakozni. Mást nemigen tudsz tenni, csak szégyenkezni miatta.
2013. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szörnyű! Próbálj nem mutatkozni vele, különösen bulizni ne menjetek együtt!
2013. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Húhaaa...

Hát a többiek szemébe nem gáz a dolog. Ha a haverom anyja lenne ilyen, tökre bírnám.

Tudom ez neked gáz meg minden, de ha nem tudsz vele beszélni, rázd le a bulikon, nélküle menj. Vagy amikor éppen kapós pillanat van, amikor értelmesen beszélni tudtok használd ki. Mond el neki még egyszer hogy mennyire rosszul érzed vele magad, és menyjen mással bulizni. De viszont akkor lehet megbántod...

Lehet azért viselkedik így, mert most éli a második tinikorát. Szerintem örülj neki hogy ilyen anyukás van, és ne foglalkozz másokkal! Mégegyszer mondom, én bírnám ha a haverom anyja ilyen lenne.

2013. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátnői? Valahogy vedd rá, hogy másokkal járjon el szórakozni. Vagy ismertesd össze olyan emberekkel, akik hozzá hasonlóak :) Te pedig menj a saját barátaiddal bulizni.
2013. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon elkeserít amit írtál!Még fiatalkorú vagy és nem látom a soraidban,hogy a környezetedben lenne olyan felnőtt (édesapa,nagynéni) vagy bárki akihez fordulhatnál segítségért? Nem hiszem az édesanyáddal való beszélgetés gyógyír lenne a problémádra,mert szerintem valahányszor iszik akkor mindig előjön! Azt viszont kiharcolhatod:nem mész vele sehova,Belőled ne csináljon olcsó "riheronygyot"!Nyugodtan megtagadhatod a vele való mászkálást és bulizást!!! Nálatok is lennie kell Gyermekvédelmi Szakszolgálatnak,menjél el hozzájuk és kérj segítséget!!!!!
2013. febr. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5.válaszoló: Ne beszéljél már hülyeségeket!
2013. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te 5. válaszoló, elég érdekes lehetsz, ha szted poén az, ha vkinek az anyja pasiztatja a párjához hűséges lányát hóttrészegen egy dizsiben... biztos csak arra jók a barátaid neked, hogy óriásit röhögj rajtuk.


Kérdező, sztem az a megoldás, hogy ne menj vele bulizni, és próbálj meg nélküle menni, vagy a pároddal, ha a pároddal vagy, csak nem próbál meg meghívatni másokkal piára... ha meg igen, akkor lehet, kap egyet, amin majd elgondolkodik...

2013. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A pofám leszakadna :D


Megmondanám, hogy nem megyek vele.

Mi az, hogy dörgölőzik?


Vagy kidobatnám a p*csába.

Úristen :S

2013. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!