Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenlem anyát. Mit csináljak?

Szégyenlem anyát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mármint azt, ahogy viselkedik. Bulizni szokott járni velem, ez lenne a legkisebb gond. DE 55 éves(oké, ez sem nagy cucc) és iszik. Na, amikor ő iszik akkor ott minden necces lesz. Irtó gázul táncol. Hozzám is jön, dörgölődzik, mintha vmi pasi lennék akivel ******... ha esetleg leülök kicsit, mert elfáradtam leáll velem hangosan vitázni meg ráncigál, h kelljek már fel ne legyek ünneprontó. + mániákusan keres nekem pasit(miközben van barátom) Minden pasihoz odaráncigál,h hívjon meg engem vmire meg táncoljunk. Ha tényleg elkezdünk táncolni, akkor meg odaszól,h na már ezzel is összejössz?


beszéltem már vele, hogy ne igyon vagy viselkedjen normálisan ha velem van, de azt mondja, hogy neki senki ne mondja meg,h hogyan viselkedjen és ő így érzi jól magát.


De én nagyon nem. Mit tegyek?

17/L


2013. febr. 23. 22:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az a szívás, hogyha azt mondom, hogy nem megyek vele akkor nem enged el. Vagy ha mégis elenged, valahogy rájön,hogy hol vagyok és ő is ott terem... Más a barátom is beszélt vele, hogy ezzel álljon le, de elküldte a fenébe :/
2013. febr. 24. 17:51
 12/13 anonim ***** válasza:

És nem mondtad még neki, hogy röhej, amit csinál?


Már én, 24 évesen is öregnek érezném magam ehhez a viselkedéshez. Egy 55 éves, aki diszkóban van, ráadásul így viselkedik, az közröhej tárgya. Neki ez nem tűnik fel?



Kidobók egyébként nem teszik ki, ha lerészegedik? Szólj nekik, hátha.

2013. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Bocsi, de szerintem mindenkinek más a gondolkodása.

Szerintem írtam hogy ha ennyire zavarja akkor beszéljen vele. Amúgy meg nem hiszem el, hogy egy 17 éves lány nem bír az anyja nélkül menni bulizni.....

Ha egy ennyi éves lánynak az anyjával kell menni az nem kicsit gáz! Leszarom lepontozhattok, akkor is én így gondolom.

2013. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!