Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a családom...

Mit csináljak, ha a családom nem hagy élni?

Figyelt kérdés

Teljesen kikészítenek! Anyát baleset érte nemrég, eltört a lába. Nagymamám kórházban. Anyám húga folyton cseszeget, hogy lusta vagyok és sokkal többet kell segítenem. Az öccse folyton azt vágja a fejemhez, hogy nekem nem kell lemennem esténként kutyát sétáltatni a barátaimmal, hanem üljek itthon. Ha ruhát veszek, akkor leszólnak, hogy piperkőc vagyok. Éppen hogy hazaérek a suliból, máris segítek itthon amiben csak tudok. De Nekik egyszerűen nem lehet megfelelni! Nem hagynak élni! Nem mehetek el úgy sehova, hogy ne lenne valami megjegyzésük. Ja és teszem hozzá, 18 éves voltam, mikor az első barátomat megismertem! Akkor anyám tesói kiakadtak, hogy nekem nem pasiznom, hanem tanulnom kéne. Mindent tudnak rólam, egyszerűen már magánéletem se lehet. Mégis mit tehetnék, hogy leszálljanak rólam? Nagyon-nagyon idegesít!


19/L


2013. febr. 24. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak ennyit mondj: Szállj le rólam!
2013. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom anyukád, most nem vigéckedik a törött lábával.

Örül, ha a nagyidhoz besántikál.


Egyébként a házimunkát, ha tetszik, ha nem, időnként be kell vállalmi. Egy teregetés, szemét levitel, egyszer-egyszer porszívózás. Mindjárt kevesebbet cseszegetnek. Minden nap szánj 15 percet valamire. Amikor nekem nagyon nincs kedvem rendet rakni, akkor azt mondom. 20 db valamit elrakok, a többit holnap. ez 15 percbe biztosan belefér.

2013. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!