Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a jó döntés ilyen...

Mi lenne a jó döntés ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Férjemnek van az előző kapcsolatából egy hat éves kislánya. Már többször elvittük a szüleimhez, jól is érezte magát, kérdezte is, hogy jöhet-e máskor is velünk. Eddig csak egy éjszakát töltöttünk nálunk, most két éjszakát tervezünk ott aludni. Ha az anyukája nem szeretné ezt, akkor inkább ne is szóljak emiatt, vagy most érkezett el az a pont, hogy ne engedjünk az elképzeléseinkből? Eddig is azért volt szent a béke közöttünk felnőttek között, mert a férjemmel mi hajlottunk jobban a kompromisszumra bármilyen helyzetben.
2013. febr. 25. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nálatok van a gyerek akkor oda viszitek ahová akarjátok. A férjemnek is van az előző kapcsolatából egy gyereke. Nyáron a húgom vitte el magával egy hétre. Mindenki örült neki, az anyukája is, mert dolgoznunk kellett. Nem mondom, hogy mindenki mindenkinek puszipajtása, de a gyerkőcnek végül is mindannyian a családját jelentjük. Akár az én családom, akár a mostohaapja családja. Teljesen normális, ha érintkeznek. Az nem árt, ha sokan szeretik :)
2013. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem nálunk van a lányka, hanem az anyukájánál. De soha nem visszük úgy el sehova, hogy ne egyeztetnénk előtte. Ezzel nem is volt gond soha.
2013. febr. 25. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt értem. De ha elviszitek, onnantól kezdve annyira nem érdekes, hogy nálatok vagytok, vagy a szüleidnél. Nem sok köze van hozzá, nem szabhatja meg. Mi pl. van hogy úgy kelünk szombat reggel, hogy menjünk valahova. Ilyenkor nem hívjuk fel az anyukát, hogy egyeztessünk. Ahogy ő sem teszi meg fordított esetben.
2013. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Veletek együtt aludni ott a gyerek akkor gond nelkul, bár en inkább megkérdezném a másik szülőt is.
2013. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na, hát ez az. Hogy ő nem teszi meg, de tőlünk ezt hatványozottan elvárja. (Mi nem várjuk el, hogy mindenről szóljon, csak akkor, ha az mi láthatásunkat is érinti.) Szóval akkor szívjuk fel magunkat?? :D
2013. febr. 25. 14:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez nem lett egyértelmű. A többi látogatásunkról is tudott az anyuka, mondtuk neki. Itt most legfeljebb az egy éjszaka kontra két éjszaka lehet a gond részéről.
2013. febr. 25. 14:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel anyuka a gondviselo, igy neki relatíve több joga van a gyereket ide oda vinni. Egyebkent ha nem hagyjátok ott a gyereket, hanem együtt maradtok vele, akkor nincs gond.
2013. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem hagyjuk ott! Velünk töltené a két napot.
2013. febr. 25. 14:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel gond,elvégre ti is ott lesztek,vigyáztok rá.Amikor veletek van a gyerek,szerintem nyugodtan vihetitek bárhova,ahol figyeltek rá,és jól érzi magát.Persze ezt megemlítheted az anyukának,mert így ildomos,de tiltani nem nagyon van jogalapja,elvégre nem viszitek rossz helyre a kislányt.
2013. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem minden sima lesz... :)
2013. febr. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!