Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Széthullott a családom. Mit...

Széthullott a családom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apám elhagyott minket. Anyám (37) azóta pultosként dolgozik és összejött egy 26 éves sráccal, aki engem már nagyon idegesít. Anyámmal így is leghamarabb éjfél után találkozhatok, de a barátja sokszor hetekig ott van nálunk, anyám pedig finoman szólva le se szar engem. Sokszor veszekedtünk, mert reggel nehezen ébredek, de hát basszus, őt várom hogy egyáltalán lássam! Volt amikor 1 hétig nem is láttam! Nagyapámmal élünk együtt, ő szimplán gyűlöl engem. Legutóbb amikor anyámmal összevesztünk, mert rosszul voltam, (lehet alváshiány, nemtudom, szédültem, hányingerem volt) és ő azonnal elkezdett velem ordibálni. Akkor nagyapám lehordott mindennek, anyámnak is mondta hogy minek kell neki egy neki egy rohadt köcsög (szó szerint), miért nem visznek intézetbe stb. Ezután költöztem el otthonról nagyanyámhoz. De itt se jobb. Ő egyszerűen mindenbe beleszól, valahogy megpróbál lejáratni mindenki előtt, már a barátaimat sem merem idehozni. Mit tegyek?
2013. febr. 27. 21:30
 1/6 A kérdező kommentje:
14/F
2013. febr. 27. 21:30
 2/6 anonim ***** válasza:
hát Bencus ez nehéz ügy:(
2013. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hat ez nagyon szar lehet.

Egyik fuleden be masikon ki. Jo megoldas. Vagy ha olyan durva a helyzet akkor kerd meg egy jo baratod had koltozz hozza. Vagy beszelj veluk. Mondd el hogy nem mindenden te vagy a hibas es azert nem tudsz reggel folkelni mert anyukaddal akarsz talalkozni aki este jon. Mondd meg -ha van hozza batorsagod- hogy afelnottek

2013. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocs. Rosszul kuldtem at. Na tehat ha van batorsagod mondd meg hogy a felnottek sem tokeletesek es hogy neked ez rosszul esik ahogy beszelnek veled. Ha nem valik be...hat Bencus marad akoltozes. 19/L
2013. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem tudok hova költözni...
2013. febr. 27. 22:11
 6/6 anonim válasza:
14/F!!! Istenem ez nem a legjobb környezet egy kamaszodó számára.
2013. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!