Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha 16...

Szerintetek az normális ha 16 évesen el akarok költözni?

Figyelt kérdés
Csak egy kis panelba akarok kiköltözni,ahol egyedül vagyok,és azt csinálok amit akarok.Az normális ha egy 16 éves egyedül egy panelban lakik?
2013. febr. 28. 11:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

sokan elköltöznek otthonról már ekkor pl kollégisták, stb.

Jómagam 16 évesen költöztem el otthonról, bár akkor még csak barátomhoz. 20 évesen saját albérletem volt.

Bár kérdéses, hogy miért akarsz elköltözni. Én családon belüli erőszak miatt mentem el, már kisgyerekkoromban arra vágytam hogy elköltözhessem otthonról, egy olyan helyre, ahol nem bántanak.

És bmily hihetetlen, de 16 évesen nem volt pénzem rá.:D

Később is , csak éppen éppen, sokat nélkülözve kijöttem valahogy.

Úgyhogy, sztem normális, nincs azzal semmi gond, ha el akarsz költözni otthonról, de arra felhívnám a figyelmed, hogy annyira nem egyszerű a külön élet, ha mindenről magadnak kell gondoskodni, a lakást rendben tartani, és persze magadat is. Ha az ezekkel járó akadályokat bevállalod, akkor minden rendben lesz.

2013. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Sem a vágy, sem az elképzelés, de leginkább Te nem vagy az. Miből? Merre? Hogyan? Miért?

Csak teljes munkaidős foglalkozással kivitelezhető. Akkor pedig mi lesz a tanulmányokkal? Szerinted végzettség nélkül hogyan találnál teljes értékű állást manapság, amikor még a diplomásokat is alig veszik fel valahova? Ne haragudj, de kész elmebaj ez a mai tizenéves gondolkodásmód. Vagy kihasználjátok a szüleiteket, vagy pedig megtagadjátok őket. Egyik jobb mint a másik...

Véleményem szerint álomvilágban élsz, jó lenne, ha felébrednél. Az élet nem habostorta. Nem működik az, hogy majd megpattanok otthonról, azt lesz ami lesz. Majd ha már éhezek, felhívom anyucit meg apucit. Nem nem fiacskám. Akit megtagadsz, annak a segítségére se számíts.

2013. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!