Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17éves vagyok a barátom...

17éves vagyok a barátom cigány és sajnos a szüleim tiltanak töle több mint 1éve vagyunk titokba együtt nagyon nehéz. A szüliem fenyegetöznek nem engednek sehová mindenáron el akarnak szakitani egymástol és nem lehet megbeszélni velük. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ö az elsö szerelmem és ugy érzem hogy mi összetartunk.
2008. jún. 7. 20:42
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
72%

A cigány az cigány marad mindig is. Párválasztáshoz nem való, de a magyarokról is meg van a véleményem az egész országról szégyenlem, hogy magyar vagyok. A mai világban kell, hogy jóba legyél pár cigánnyal hátha melléd áll a bajban, mivel sokan vannak. Egy dologban vannak az élen nagyon összetartók ez irigylésre méltó. A magyar az utálja a másikat irigy, árulkodó. Nézd meg a szépségkirálynőt: félig portugál. Simán lehetett volna Portugál királynő is. A magyar legyen magyar.

Nem szeretnél gyereket? Mert ha becsúszik ő szívja meg a levét? Majd csúfolják, hogy büdös cigány milyen any*d van neked.. Ne csak magadra gondolj másra is a szüleid csak féltenek.

2008. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
89%
Az én párom is cigány,van két gyermekünk és 15 éve élünk együtt!Én is előítélettel voltam a romák iránt de közöttük is ugyanúgy van jó és rossz mint közülünk magyarok között.A szüleim is ki voltak akadva de látták hogy nagyon szeretjük egymást.Amikor jobban megismerték,rájöttek hogy nagyon nagyon jó ember.Apukám imádta őt,nagy haverok lettek és anyukámmal is nagyon jól elvannak!Ne ítélj elsőre!!!-ezt a szüleidnek üzenem!Neked pedig kitartás,biztos hogy a szüleid is megenyhülnek ha tényleg rendes,kedves az a cigány fiú!
2008. jún. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
88%
Tudom milyen rossz érzés sajnos mert énis ebben vagyok ugyan ebben a helyzetben csak tőlem tiltják a fiút mert ő magyar én pedig cigány...Én nem szégyellem a fajtám büszke vagyok a családomra mert ők nem öltek,verekedtek vagy ilyesmi,nem holmi élősködő fekete romák egyszerű emberek vagyunk mi is csak a bőrünk szine más...Én csak annyit mondanék neked,h ha szereted ezt a fiút harcolj érte és ne hagyd ha neked ő kell ha vele vagy boldog őt akarod akkor vele légy.A szüleid biztosan megakarnak téged óvni de az életedről neked kell döntened mert te érzed,h kivel vagy boldog és kivel nem.Biztosan nagyon rossz tudom,mert énis igy vagyok és nekünkis nagyon rossz alig tudunk találkozni és hiányzik sokat sirok miatta és ő is sokat bánkódik.De megmondtam,h amig bennem erő van és bizom benne és szeretem őt soha nem engedem,h vége legyen boldoggá akarom őt tenni mindig=)a szülei sem érdekelnek ha őt sem akkor engem sem vele akarok lenni és vele is leszek!:)Szóval azt tanácsolom,h ha szereted őt mindent vessetek be,h vhogyan engedjék meg deha nem akkor se hagyd őt mert talán ezt csak az az ember tudja felfogni igazán,h milyen érzés is valójában aki benne van akivel megtörtént én arra biztatlak téged,h szeresd őt légy vele és szeresd őt=)Puszi=)
2008. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
81%
megértem a szüleidet, de tanulj a saját károdon!
2008. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
19%
KOCSOG BUZI RASZISTAK !!!!!! EGY UNDORITO FEREG NEP A MAGYAROK BARHOL LEGYENEK IS A VILAGONN PFFFFF KOCSOGOK!
2008. szept. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
75%

Nem azért, de akkor most ki a "rasszista"?


Am meg egy jó cigány sincs.

2010. jún. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
62%

lődd fejbe a barátodat is, meg magadat is( de ha nagyon jóindulatú akarsz lenni magyarokkal szemben, az egész familiáját is) ha egy ilyet szeretsz:)

bocsi, nem vagyok rassszista de a cigányság egy gusztustalan féreg népnek nem nevezhető valami.

2010. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
69%
szia.én is ugyan igy vagyok.. de ismerem a szüleit is..és neki csak az anyukája csigány félig... szóval a barátomon alig lehet észrevenni..max csak a bőre színen!!!de a testvérén pedig meg már abszolútt!!!mi nagyon szeretjük egymást,és boldogok vagyunk..most azon vagyunk, h külön mennyünk lakni!!!!!sok sikert és tarts ki a szerelmed mellett... mert hisz párosan szép az élet,es az most mindegy h cigány-e vagy sem, az a fontos h boldog légy, és ha te mellette találtad meg a boldogságot akkor nehagyd elmenni!az ő csaladja semmiben sem különbözik az enyémtől,ugyan ugy viselkednek ahogy mink, ugyan úgy öltözködnek..nincs semmi papucs,zokni meg rózsásszoknya :D
2010. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
37%

Szia.

Végig se olvastam a hsz-okat.

Hát én nem értelek meg. Miért pont cigánnyal kell kezdened? Látom hogy régi a topic, de hát akkor is!

Én ki is tekerném a gyerekem nyakát ha cigánnyal kezdene. Keress magadhoz valót, az "ellenséget" meg kerüld messziről.

2012. máj. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
77%

teljes mértékben megértelek,mivel ugyan ebben a helyzetben vagyok !

csak itt én vagyok a cigány gyerek.és ezért elitélnek,amikor nem is ismernek esélyt se adnak.pedig iskolába járok sportolok stb. csupán mert cigány vagyok. titokban találkozunk és beszélünk. annyit tanácsolok hogy tarts ki,örökké nem "parancsolhatnak" mi is ezt tesszük. megvárjuk amig befejezi az iskolát és akkor már felnött azt tesz amit akar

2012. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!