Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy bírnátok, ha a...

Fiúk, ti hogy bírnátok, ha a barátnőtök/élettársatok nagyon ellenőrizne titeket?

Figyelt kérdés

Szóval gyakran telefonálna, hogy merre vagytok, mit csináltok, illetve amikor együtt vagytok (általában hétköznap, hétvégét külön töltjük) mindig ott van mellettetek, mindenhova együtt mentek, és nincs fél órátok sem egyedül, csak ha fürdik, vagy hétvégén.

Ezt bírnátok, vagy ez abnormális egy kapcsolatban?


2010. márc. 12. 23:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit se, nemhogy nagyon. És igen, számomra ez abnormális. Egyszer kapom rajta ellenőrizgetése, aztán lapát.
2010. márc. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
nő vagyok, 5 éve házas. nem tenném, és nem tűrném.
2010. márc. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy barátnőm azaz csak volt.Ez előtti kapcsolatában a srác minden barátjától elmarta(én voltam a legjobb barátnő)aztán jól összevesztünk mert nem hagytam szó nélkül hogy nincs egy percünk se kettesben mert mindig a nyakunkon van és ellenőrzi illetve mindenkit leszól a srác meg szabályozza kivel lehet.2év után szakítottak aztán a lány engem megkeresett és kibékültünk azt mondtam neki hogy oké lehetünk megint barátok de még egy ilyen és nem fogom soha többé keresni majd észreveszi hogy az egyetlen barátja se áll vele szóba.Most megint lett egy barátja egy hónapja szinte együtt laknak ,levegőt se vesz nélküle kb.A családja ki van akadva a srác stilusa miatt is többek között és engem is megint hanyagol azóta.Egyszer szóltam neki akkor is visszahallottam h mekkora bunkó vagyok.Két hétig nem kerestem ő sem..szóval vigyázz evvel mert hamar ellened fordíthatja a barátnőd:S és csak avval lehet ezt csinálni aki hagyja:S(barátnődre értem)én tuti kiadnám az útját a srácnak.
2010. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%

páromnak ez a természetes

ha én nem hivom,hogy pl melonak vége 4kor,és fél5kor még nincs sehol,akkor ő hiv,hogy késik,itt és itt van

ténylegesen tudok minden percéről,melobol hozzám jön,tőlem megy,ha szülőkhöz megy,akkor meg gép előtt van mindig


de ő is elér engem akármikor,meg tudja mikor merre vagyok,napközben is többször keressük egymást


nekem is jó,neki is

22/L (24/F,3 éve együtt)

2010. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
07.48-as jól mondja, ha szeretitek egymást akkor ez nem gond hanem természetes. Ki az a barom aki nem akarná minden percét a szerelmével tölteni. Még ha csak egy telefon hivás erejéig is. 33/f
2010. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Még akkor is, ha amikor együtt vagytok, akkor állandóan együtt csináljátok a dolgokat? Szóval ha te gépezel, ő is, ha te tévézel ő is, ha te eszel, ő is. Olyan nincs, hogy te gépezel, ő viszont főz, mos, tv-zik, olvas.

Illetve ha fél órára eltűnsz hívogat, amíg el nem ér, akár több óráig egyfolytában, és ha a haverodnál vagy, akkor meg féltékeny, hogy haverral vagy, nem vele.

Ez is normális?

2010. márc. 13. 15:10
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a választ,v legalábbis érzed...
2010. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az ellenőrizgetés téma attól is függ, hogy aki ellenőriz téged, mennyire bízik nem csak benned, hanem saját magában is. Pont ezzel kapcsolatban volt tegnap este egy film a magyar 2-ön. Koreai film, a címe Idő. Félelmetes, mikre képes egy féltékeny ember, csak azért, hogy tesztelje a párja szerelmét...
2010. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Bevallom, én vagyok a csaj, és burkoltan azt akartam megtudni, hogy mekkora elvárás páromtól, hogy azt szeretné, változzak meg.

Én úgy vélem, nem jó dolog, hogy így viselkedem vele, eddig nem volt vele baja, de most telt be nála a pohár. Így megváltozom, mert érte érdemes.

Csak kíváncsi vagyok, az én párom ilyen, vagy minden pasinak a rémálma vagyok.

2010. márc. 13. 20:21
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond.Ha szeretek vkit akkor jól érzem magam mellette,és szeretek vele lenni.32f
2010. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!