Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám megkért, hogy mutassam...

Anyukám megkért, hogy mutassam meg a "melleim" a barátjának! Hogy kérhet ilyet?

Figyelt kérdés

2 éves korom óta van kapcsolata ezzel a férfival,de most döntöttek mindketten úgy,hogy kilépnek a házasságaikból és együtt próbálnak élni.

Én úgy gondoltam,hogy jóban vagyok a "barátjával",de ez nagyon rosszul érint.

A nővérem 16,most van az első komoly kapcsolata és így került állítólag szóba a téma,hogy ők,hogy védekeznek satöbbi és hogy én is kezdek érni és milyen,kis hegyes,feszes cicijeim vannak.

Anyám úgy hozta szóba ezta kérést séta közben,mintha csak az esti vacsiról diskurálnánk.

Anyummal mindig is jó volt a kapcsolatunk és mindig okosan kezelt mindent.

Én fújom fel ezt a dolgot?

Ez tényleg nem nagy dolog?

14L


2009. szept. 11. 19:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
27%
És megmutattad végül?
2009. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
27%
Tényleg, mi lett? Beszéltél anyuddal? Ha igen, viccnek szánta? xd Megmutattad?
2009. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
67%
Ha ilyet kért az nagyon gáz. Ha összeköltöznek nem akarlak meg ijeszteni de lehet hogy rosszabb is lesz. Gondolom értesz, mire akartam célozni. Anyukád nem lehet jó anya ha ilyet kért tőled. Költözz el valamelyik rokonodhoz vagy ha nincs senkit akkor vonulj be egy intézetbe. Ne várd meg hogy sokkal súlyosabb dolgok történjenek.
2009. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%
Az anyád nem normális.
2009. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el az összes választ és lehet, hogy már írták, de ha erre továbbra is kényszerítenek akkor szólj valami felnőttnek.
2012. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Mondhatni, hogy nem nagy dolog, ha pl ide teszel ki képet. Soha senki nem tudja ki vagy. De hogy egy vadidegennek mutogasd magad (mert ő vér szerint senkid), és pláne hogy ezt anyád dobja be, az egészen elképesztő.


Szerintem a csávó valamit ígért neki érted cserébe...

2017. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
9 éves kérdés :D Nem tudom hogy került újra elő. De fejleményeket érdekelnének azért, ha már így alakult.
2018. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!