Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám megkért, hogy mutassam...

Anyukám megkért, hogy mutassam meg a "melleim" a barátjának! Hogy kérhet ilyet?

Figyelt kérdés

2 éves korom óta van kapcsolata ezzel a férfival,de most döntöttek mindketten úgy,hogy kilépnek a házasságaikból és együtt próbálnak élni.

Én úgy gondoltam,hogy jóban vagyok a "barátjával",de ez nagyon rosszul érint.

A nővérem 16,most van az első komoly kapcsolata és így került állítólag szóba a téma,hogy ők,hogy védekeznek satöbbi és hogy én is kezdek érni és milyen,kis hegyes,feszes cicijeim vannak.

Anyám úgy hozta szóba ezta kérést séta közben,mintha csak az esti vacsiról diskurálnánk.

Anyummal mindig is jó volt a kapcsolatunk és mindig okosan kezelt mindent.

Én fújom fel ezt a dolgot?

Ez tényleg nem nagy dolog?

14L


2009. szept. 11. 19:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%
Mondd meg anyádnak hogy a saját csöcsét mutogassa a faszijának. Vagy az már öreg neki és frisset akarna?? A te melledet majd a te barátod megnézheti és punktum, nem vagy már 5 éves. Fejlődésben lévő lány vagy. Én orrba is nyomtam volna anyámat is meg a fasziját is ha megemlített volna ilyesmit. Ha erőltetik a dolgot szólj több rokonnak és tanárnak is, még a végén kikezd veled a pasi anyád meg még bólogat is hozzá? Elmebetegek ezek!!! :O
2009. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%

19:56-as: hát te se vagy valami kulturember a szöveged alapján - mégha a tartalma a válaszodnak nem is teljesen elhibázott.

Ez igy tényleg nincs rendben, de lehet, hogy anyukád nem gondolt arra, hogy te már nem érzed magad gyereknek, a helyedben ezt megbeszélném vele négyszemközt, vagy még jobb, ha leirod az ezzel kapcsolatos gondolataidat, akkor nem zavarodsz bele olyan könnyen. De mindeképpen tisztázni kell a helyzetet.

2009. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon remélem, hogy viccelt, vagy nem gondolta át, amit mondott. Nehogy megmutasd, ne reagálj, vagy mondd azt, hogy nem, és ha teheted, vonulj el.
2009. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%
Látom a válaszokból a közös felhördülést, amihez én is csatlakozom. Azonnal szólj valaki felnőttnek, mert ez NEM NORMÁLIS! Semmilyen életkorban, semmilyen iskolázottsággal, semmilyen származással. Hacsak nem orvos, és neked meg orvosi problémád van. De annak meg megvan a maga helye, ideje, módja.
2009. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, szerintem anyukád csak viccelt, te írtad, hogy teljesen normális közeg és értelmes emberekről van szó, de hidd el, még értelmes emberek is ejtenek el olyan hülye poénokat, amit bár nem gondolnak komolyan (meg abban a pillanatban végig se gondolják), de a hallgatónak nem vicces. A másik, ami eszembe jutott, hogy azért a szülő szokott gyönyörködni a már felnőtté érő gyerekéről, ha szép, fess fiatal, esetleg önmaga jut eszébe ennyi idősen, aztán akkor is kicsúszhat ilyen a száján (lehet, hogy a következő pillanatban már visszaszívta volna). De az ilyeneket általad jellemzett tulajdonsággal rendelkező emberek nem gondolják komolyan.


Egyszerűen csak annyi a dolgod, hogy bár ügyet ne csinálj belőle, mert fölösleges, de azért éreztesd anyukáddal, hogy neked ezek az elejtett "poénok" nem viccesek, zavarnak. Hidd el, le fog állni.


Lehet, hogy sokan itt egyből felháborodnak, és tehetik, mert miért ne, de én azt figyelembe vettem, mielőtt írtam, és azért nem csatlakoztam a háborgók táborához, mert azt írtad, normálisan viselkedtek eddig, semmi jelét nem mutatták (ezen az elszóláson kívül) az abnormális állapotnak, és én feltételezem, hogy nem írnád őket általad jónak, normálisnak ismert embereknek, ha nem így tapasztaltad volna eddig.


Szóbakerült nővéred révén egy téma, ami fontos, bár téged még nem érint, és elejtettek egy mondatot, ami lehet, hogy számodra most még korai volt (sőt, biztos), és megijedtél, de hidd el, nincs baj, csak nem úgy adták elő magukat, ahogy kellett volna.

2009. szept. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
59%

most őszintén!!!Nem kérdezted meg hogy mégis az p barátja és a te melled között mi is a lényeg????mért kell hogy megmutasd? ezt azért én megkérdeztem volna a helyedben...

anyukád nem buta,,???????még hogy nem , de mennyire ostoba is!!!!!!!aki 12 évig él kapcsolatban a férje melett és mostjön rá ennyi év után hogy kilép a házasságból , az még kur-va is nem csak buta

2009. szept. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
66%
már én abból gondolom hogy anyud nem komplett, és hogy nem viccel hogy::::12 évig élt egy házasságban , és csalta a férjét és most akar a pasassal közös jövöt???
2009. szept. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%
még 4 éves van hátra amíg kötelező valamelyik szülőddel élned, és egyre nőiesebb leszel. komolyan azt gondolod, hogy ha össze is költöztök, nem lesz baj? egy anya ilyennel nem viccel, vagy pedig ha mégis, akkor úgy hogy ne lehessen összetéveszteni egy teljesen komoly kéréssel, márpedig szerintem nem viccelt, hiszen akkor nem írtál volna ide. költözz apádhoz, hozzá miért nem akarsz menni? már te magad dönthetsz 14 évesen kinél akarsz lakni.
2009. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért engem érdekelne, hogy pontosan hogyan zajlott az a beszélgetés.
2009. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Az apám amióta csak az eszemet tudom vert mindannyiunkat,úgyhogy mellette nem lenne túl jó életem.

Anyukám csak boldog próbált lenni,úgyhogy nem kell lekur.vázni.

2009. szept. 12. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!