Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar a tudat, hogy itt van a...

Zavar a tudat, hogy itt van a nagyapa és mi úgy élünk szexuális életet?

Figyelt kérdés

Hozzánk költözött a párom nagyapja mivel egyedül élt és már nem lehet magára hagyni.

22 évesek vagyunk.Engem nem zavar,szeretem a nagyapját.

Őt se zavarja,sőt erre,hogy segít neki különösen büszke vagyok rá.

Viszont a nagyapa szobája a mi szobánk mellett van így áthallatszik,hogy ha szeretkezünk.

A párom elég szexmániás és én is,szóval nem jó ez így.

Engem ez zavar,hogy tudomást vesz arról,hogy mi mit folytatunk a másik szobában.

A párom megérti,hogy így nem nagy kedvem van hozzá..

Mi legyen? Nyíltan kellene erről beszélni neki?De az is annyira macerás,még felhozni előtte a témát is.

22/N a párom 22/F


2013. márc. 3. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akkor ne hangoskodjatok, ilyen egyszerű, nagypapa meg majd szól, ha zavarja, de többnyire az idős embereknek már nem a régi a hallásuk ;)
2013. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hangoskodás nélkül nem tudom!:)
2013. márc. 3. 19:31
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó lenne értelmes választ kapni!
2013. márc. 3. 19:39
 4/11 anonim ***** válasza:
csak az a 2 szoba van? nem lehet máshogy megoldani az elrendeződét?
2013. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem csináljátok nyugodtan, örülhet neki eléggé, hogy befogadtátok. Meg amúgy is, ő is csinálta. Bizonyíték rá a párod :)
2013. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Én is azt hittem régen, hogy nem tudom hallkan, de tudom. Ilyenkor a szám odanyomom a barátom nyakához,és máris csendesebb.
2013. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vegyetek a papának füldugót. Beszéljétek meg vele, hogy a csöndben sokkal jobban tud pihenni
2013. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Jobb, ha megszokod halkan, előbb vagy utóbb gyerekeid is lesznek, mellettük sem sikoltozhatsz teli torokból. :)


Persze jobb hangosan, ezen nincs mit vitázni, de hát vannak helyzetek, amikor ebből engedni kell.

2013. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Halkan szexelni olyan, mint bent tartani egy tüsszentést.
2013. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem kapcsoljátok a tv-t egy csöppet hangosabbra?
2013. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!