Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem cikinek ha anya...

Csak én érzem cikinek ha anya a szexuális életemről faggat?

Figyelt kérdés

Néha rászokott kérdezni hogy hogy állunk barátommal a szexszel. Hiába mondom neki hogy nincs semmi csak tovább kérdezősködik,meg ajánlgatja hogy ha kell elvisz nőgyógyászhoz és iratttunk gyógyszert. Anya úgy tudja hogy szűz vagyok, de csak azért mert kínosnak érzem beszéljek neki erről,pedig már az ex barátommal lefeküdtem. A mostani barátommal négy hónapja vagyunk együtt.

18/L


2013. jan. 22. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne érezd cikinek, örülj hogy foglalkozik veled , különben is ha élsz szexuális életet miért nem szedsz gyógyszert
2013. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Inkabb orulnod kellene, hogy torodik veled!

Eleg szomoru, hogy atvered a fejet, ugyanis ahogy olvasom, lehetne "legalis" is, meg meg vedve lennel egy nem kivant terhessegtol...

Egyaltalan nem ciki, meg gyerekagyad van...

2013. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez ciki? A szex egy természetes dolog felnőtteknél. Nem értem miért tabu még mindig ez a téma... főleg családban. Az viszont ciki hogy a saját anyádnak is hazudsz.
2013. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na meg egy anya látja a lányán ha már nem ártatlan teljesen. megváltozik a viselkedése, meg lehet látni egy baráton is, hogy milyen típus, gondolhatja, hogy nah ez a srác nem olyan fajta aki éveket vár az én lányomra.
2013. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki,hogy hülyíted anyádat,-amikor ő tök lazán áll a dolgokhoz.Aztán meg ha becsúszik egy terhesség-jön a pánik meg az értetlenség....Mért nem vagy őszinte vele?-Ez tök gyerekes...
2013. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád felismerte, hogy felnőttél, élsz nemi életet, felajánlja, hogy elmegy veled orvoshoz, ha kell, erre te meg hazudozol neki, hogy szűz vagy? Na, ez a ciki, nem az, hogy szexelsz! Beszélj vele őszintén, mondd el, hogy lefeküdtetek, fogadd el a segítségét (te is nyugodtabb leszel), legfeljebb azt hallgasd el, hogy ez a srác már nem az első.
2013. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Értsétek meg, hogy mindenki más. Van, aki örülne, ha beszélne vele az anyukája, van, aki cikinek érzi.
2013. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!