Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy veszítettétek el a...

Hogy veszítettétek el a barátotokat/barátnőtöket/haverotokat? Mi történt? Miért szakadoztak le?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Annyit változtunk, annyira mások lettünk az idők folyamán, h már nem volt miről beszélnünk és már nem éreztük jól magunkat egymás társaságában. 19 évesen lettünk barátok és 33 évesen tudatosult, szép lassan, h ez már nem barátság, már nem nagyon van mit mondanunk egymásnak. azóta nem beszélünk, nem találkozunk.
2013. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
volt egy legjobb barátnőm, akivel általános iskola elsőben ismerkedtünk meg. felsőben én máshova kerültem, de akkor még találkoztunk, mert ugyanabban a faluban laktunk. aztán elköltöztünk abból a faluból egy év múlva, de még így is hétvégenként összefutottunk. aztán most gimiben ő elkerült koleszba, én helyben maradtam, ő kéthetente van otthon. facebookon beszélgetünk néha, azt is többnyire én kezdeményezem, utoljára augusztusban láttam. majd nem sokára elvileg megint találkozunk, de ki tudja. hát, az emberek jönnek és mennek sajnos..:( 17/L
2013. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Megismert egy undorító kis k*rvát és átpártolt hozzá :-( 12 évesek lehettünk...Így váltak el útjaink 2 barátnőmmel is. Abból a kis k*rvából drogos anyuka lett,belőlem diplomás normális felnőtt.A két barátnő közül az egyik külföldre ment,a másiknak nehéz a sorsa. Meghalt az édesanyja, drogos társaságba keveredett...stb stb. Nem tudom mi van velük, néha 1-2 képfeltöltés van róluk a facebookon. Mondjuk csodálkoztam is, hogy ők jelöltek be. Én tuti nem jelöltem volna be őket magamtól :D


Felnőttkori barátokkal hálisten ilyen nincs.

Ha még barátra beleérted a párkapcsolatot,akkor sajnos előfordult már velem többször, hogy nem reagált az illető telefonra,végül feladtam. Többet nem keresett az egyik férfi. A másik még próbált keresni,de nem komolyan sajnos.

2013. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Lemondtam egy esti programot, és annyira megharagudott, hogy még a köszönésemet se fogadta. Annyira megváltozott, hogy beköltöztette a pasiját a család lakásába, és oda fog születni házasság nélkül a gyerekük. Teljesen kifordult magából.
2013. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

pár csaj kikezdett az aktuális barátommal

voltak akik átvertek (lopás is volt)

vannak akik kimentek külföldre, v elköltöztek

és akik tartós komoly kapcsolatba kerültek


tőlük mind eltávolodtam, vagy eltávolodtak tőlem

2013. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kihasznált anyagilag és uralkodni próbált felettem. Ezért inkább nem keresem a társaságát. A másikról meg kiderült, hogy ha csak kettesben vagyunk, tehát a zsarnok nélkül, akkor nincs közös témánk. Így vele sincs kedvem találkozni. Az egyetlen igazi barátnőm, akit sose hagynék el, messze lakik sajnos, és a neten tartott kapcsolat meg nem a legjobb, főleg, hogy már csak ő mondhatom igazi barátnak. Van még egy régi barátném, de olyan sokat változott, hogy már nem tudom kedvelni, na meg ő is uralkodni akar felettem (kicsiként uralkodott is, de már nem hagyom magam).
2013. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Volt egy nagy bulizós, piálós társaság, velük voltam 15 éves koromtól, úgy 23ig. Akkoriban elkezdtem érezni, hogy már nem hozzámvalók, túl komolytalanok, se suli, se munka( legalábbis nem komoly, csak ilyen hébe-hóba), csak a pia meg a bagó, fű és a sok hülyeség, amit összehordtak. Mikor összejöttem a párommal már végképp nem volt hangulatom hozzájuk, össze se lehet hasonlítani a 2 társaságot.

Azónkívűl barátnők is leszakadtak egy páran, volt egy aki állandóan hazudozott, mindig zavartak a kamu sztoriai, de mikor engem is belekevert és hülyeségeket beszélt rólam elegem lett.

Van méégegy lány, akivel megszakadt a barátság, mert ő elköltözött és bekerült egy ilyen magukat nagy intelektuálisnak képzelő emberkék közé, és most kb totál lenéz mindenkit, aki nem ilyen. Tegyük hozzá, hogy a csaj állandóan bukdácsolt suliban, én segítettem neki mindenben, egy könyvet nem olvasott el, nem tanult tovább, most is egy szupermarketben eladó, szóval nem tudom mitől van úgy elszállva:) Sokáig rosszul esett, de már nem érdekel.

2013. márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Férjhez mentem, gyerekem lett. A barátnöm meg még 38 évesen is azt képzelte, 16 éves és állandóan csak bulizni akart. Eltávolodtunk, nem volt több közös téma. Sajnálom egyébként mert 3 éves kortól barátnôk voltunk.
2013. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert annyit támadt, meg ártott nekem a hátam mögött, hogy az egy ellenségtől is igen szép teljesítmény lett volna, nemhogy egy baráttól. A társaság többi aljadék tagjának pedig addig voltam jó, amíg fizettem az péntek esti söröcskéket-giroszkákat, meg ha valami órási világfájdalmuk támadt. Aztán szépen elmaradoztak, végül lekoptak. Most ezt tényleg úgy kell elképzelni, hogy ott maradtam NULLA darab barát nélkül. A másik barátnőm pedig nagyon megváltozott, egy negatív, jéghideg, mindenben csak a rosszat látó, begubózó alak lett belőle. Próbáltam kimozdítani ebből az állapotból, de se én nem kellettem neki, se a támogatásom. Aztán a sors kegyes volt hozzám, mert megkerestek a régi barátaim, akikkel még az egyetem elején ismerkedtem meg, csak szétszéledtünk. Most mindenki egy helyen van és hívtam engem is, hogy hozzuk össze a régi csapatot. Tényleg mintha a sors küldte volna őket.
2013. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm aki mint utólag kiderült azért volt a barátnőm mert én dolgoztam, ő meg nem és mikor elmentünk valahova mindig én fizettem. Egyre többet kért kölcsön, persze sose adta vissza. Aztán egyszer egy nagy vitába keveredtem egy csajjal és az ő pártját fogta. Ennek akkor lett vége.

Aztán volt egy másik, minden nap együtt lógtunk, aztán kiköltöztem külföldre. Még tartottuk a kapcsolatot. Utána hazajöttem végleg, gyerekem lett, azóta nem kíváncsi rám.

A harmadiknak meg a bulizásból áll az élete, engem már ez nem vonz közel a 30-hoz, de neki ez az állapot még mindig megfelel. Minden hétvégén bulizik és talaj részegre issza magát.

2013. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!