Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszi a családom, hogy...

Azt hiszi a családom, hogy leszbi vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a gondjuk, hogy 19 éves vagyok és eddig csak egy barátom volt, akibe mondjuk szerelmes se voltam. És egyszerűen nem akarok senkit, vagyis volt 1-2 kalandom, amiről nem tudnak, de én totál jól éreztem magam ennyivel. Apám húga olyanokat mondogat, hogy majd vénlány maradok, meg azt pedzegetik, hogy a lányokat szeretem..-.- Ez meg totál kikészít, mert amúgy fiúcentrikus vagyok és szépségmániás, vagyis szeretek flörtölgetni, imádom a helyes srácokat, de mindig olyanokkal találkozom, akik nagyon erőteljesen nyomulnak, nem hagyják kialakulni a dolgot és le akarnak kötni. Komolyan, mikor valami leszbi téma van, akkor már én érzem magam kellemetlenül, szinte elsüllyedek, mert folyton éreztetik velem, hogy szerintük az vagyok, már nem merek lányokkal se barátkozni, elüldözték az összes barátnőmet. Ezt nem bírom, mi a fenét tegyek?
2013. márc. 8. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Vigyél föl fiu
2013. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem csak akkor lesz nyugtod, ha már nem vagy velük egy fedél alatt...Szóval tanulj jól,dolgozz és gyűjts pénzt elköltözni.
2013. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

hát ez érdekes..


én 20 vagyok és még barátom sem volt,de sose vetették fel ,hogy leszbi lennék..

mondjuk tény,hogy kipróbálnám milyen egy lánnyal,de erről nem kell tudniuk..


szerintem ne foglalkozz ezekkel a kijelentésekkel..majd lesz egy srác akivel tényleg komoly lesz a kapcsolatod haza viszed és rájönnek,hogy tévedtek..

viszont én tuti nem engedtem volna,hogy a bnőimet elüldőzze a család..amúgy meg nagy korú vagy azzal jársz akivel akarsz!

2013. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már nem lakom otthon, de attól még nem hagynak békén..
2013. márc. 8. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem akarlak megbántani, de primitív emberek primitív kijelentései ezek. Ha leszbi lennél, akkor nőkkel ismerkednél. Azt írod, hogy már nőkkel sem mersz barátkozni, ergo homofób lettél a csesztetés miatt. Tehát hetero vagy.


Ma nagyon divatos mindenkit leb*zizni, meg Freudot emlegetni (aki történetesen kemény drogfüggő volt és elmebeteg).


Homofób csak hetero ember lehet. Ennyi, kész, passz.

2013. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az a bizonyos "társadalmi nyomás" (egy nőnek minél előbb férj kell és gyerek), és akinek nem ez kell, az leszbikus, frigid. Most döntsd el, hogy mi a fontosabb: az amit te akarsz, vagy amit ők.

Ha nem kell neked állandó partner, nem hiszem jó ötlet lenne ezért párkapcsolatot kezdeni.

Én a helyedben elviccelném a dolgot. "Hát persze, hogy leszbikus vagyok, ezért engedte meg az András anyukája, hogy ott aludjak."

2013. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem szép, hogy ezt csinálják! Nem akarhatják rád kényszeríteni hogy fiúzz...más szülő meg inkább annak örül, ha minél később kezd el a gyerek komolyan érdeklődni a másik nem iránt... Szerintem higgyenek, amit akarnak, én a helyedben nem foglalkoznék ezzel. Barátaidnak meg mondd meg, hogy sajnos ilyen gyerekesen viselkedik a családod, az igaz barátaid úgyis megértik ezt!
2013. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Homofób csak hetero ember lehet. Ennyi, kész, passz."


Dehogyis, vannak, akik utálják magukat, mert melegek, és azt hiszik, "kigyógyulhatnak" belőle.


A másik meg, az hogy nem mer nőkkel barátkozni, nem homofóbia.

2013. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!