Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám jobban szereti a...

Az anyám jobban szereti a páromat mint engem.!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyok a barátommal és persze mi is szoktunk veszekedni,de bármi van mindig én vagyok a rossz. Az anyám rám már alig kõlt mert nincs pênze,de a barátomnak mindent megvesz azonnal. Most épp azon vesztûnk õssze,hogy a párom ajándékba kapott egy új telefont de az hibás volt igy kapott egy újat ês az anyám odaadta neki a kimaradt pénzt is mer a második olcsobb volt. És persze én ezt nem birtam már nézni és szóvá tettem hogy a barátomnak hogy mivel nálunk lakik és nem ad be pênzt ìgy mért fogadja el. De õ leszart amit mondok. õsszevesztûnk persze. És most az anyám szemében is én vagyok az õnzõ szemét hogy sajnálom a páromtól. Csak azt felejti el hogy valamibõl meg is kellene élni és ha arrol van szó hogy nekem kellene valami akkor hu most nincs pénz. De a barátomnak mindent azonnal. Már jó ideje érzem hogy az anyám jobban szereti a páromat mint engem ês ebbõl kezd elege lenni.

Mit tegyek?



2013. márc. 9. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet tetszik neki a párod! :) :)
2013. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat nem tehetsz. Ha szakítanál a pasival akkor is ott maradna nálatok, mert anyád nem tenné ki. Semmi esetre sem normális helyzet ez. De tenni sem tudsz ellene, max. te tudnál elköltözni, az meg gondolom nem megoldható.
2013. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy mik vannak?! Az nem lehet, hogy éppen számodra akarja "fogva tartani" a fiút?
2013. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem akarja hogy szétmenjûnk az biztos mer minden veszekedêsnél én vagyok a gonosz, barátom meg a szent. engem fenyeget már azzal hogy kirak itthonról ha vmi rosszat is mondok. szóval nekem nem lehet vélemênyem
2013. márc. 9. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek ilyesmit mondani, mert kevés az infó, de szerintem is szemet vetett anyukád a pasidra.
2013. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ilyen helyzetben voltam,és nem tudtam elviselni sokáig..ezért szakítottam a barátommal,persze akkor kaptam a rosszakat hogy miért vagyok ilyen kegyetlen meg hogy csalódott bennem stb. de azóta minden a régi :)
2013. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!