Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tesómnak (fiatal anyuka)...

A tesómnak (fiatal anyuka) meg a bnőimnek miért érdeke, hogy bejöjjenek a barátomnak?

Figyelt kérdés

folyamatosan látni rajtuk, hogy tetszeni akarnak neki, miatta tesznek meg ezt-azt (pl hajfestés)keresik a társaságát, pedáloznak utána.

csak speciel nekik van társuk, ő meg az én barátom.

mire véljem ezt az egészet?


2013. márc. 10. 00:59
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
amúgy én nem pontozok, csak jelzem
2013. márc. 10. 02:02
 12/51 A kérdező kommentje:

csak sért valahol, hogy így is nagy arc a srác(mármint, tudja hogy érte élnek halnak, de azokat mindig is könnyű nőcskének érezte),de hogy még az én köreim is ugrálnak neki. ahelyett hogy valami női tartást mutatnának, vagy nem is tudom.


szóval nem kellene a srác alá adni a lovat. szóval mert a srácnak nem az jön le, hogy ez is meg van értem halva, hanem, hogy mekkora isten vagyok.

2013. márc. 10. 02:07
 13/51 anonim ***** válasza:
74%
Akkor valójában a kedvesed jelleme az, ami nem tetszik?
2013. márc. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

nem erről van szó, hanem hogy nem szeretném, ha elszállna magától. pl én nem dobom magam oda neki lábtörlőként, tisztel és küzd értem. de ha minden csaj oda dobja magát neki, olyan mintha ezzel az én fényem kopna.

próbálok egyértelmű lenni

szóval mondjuk van egy 10-es pasi és egy 10-es nő(most csak sarkosítok) azzal, hogy neki "hajlonganak" ő 11-es lesz és hajlamosak az emberek elszállni maguktól - amivel felborul az egyensúly a kapcsolatban.

2013. márc. 10. 02:16
 15/51 A kérdező kommentje:
szóval a csajok(a közeliek) viselkedése nem tetszik, hogy miért lábtörlősködnek az én barátomnak? tehát a rám való tisztelet hiányát érzem.
2013. márc. 10. 02:18
 16/51 A kérdező kommentje:

szóval a srác így is "istennek" hiszi magát, pont, hogy nem kellene neki még "nyalni" is.

de a csajok csak szuggerálják egyfolytában.

2013. márc. 10. 02:33
 17/51 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom, hogy miért így érzel, attól, hogy Téged választott, a Te értéked is nő a többi hölgyemény ilyetén viselkedése által.

Nekem fontos, hogy olyan fiúm legyen, aki mások szerint is szexi. Sőt, az is fontos, hogy olyan férfi legyen, aki több nővel is potens, nem csak eggyel "bír el" érzelmileg, szellemileg, szexuálisan.

Nekem az ilyen férfiak vonzók, értékesek. És nem azok, akik "csak az enyémek".

2013. márc. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
19%
Végülis az a pontozás, amit említettél, kitől jön? A "közönségtől", a körülöttetek élőktől, az ő vonzalmuktól és a velük fenntartott kapcsolat által, nem?
2013. márc. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
42%

Tehát ha körülötted is ugrálnának pasik, te is érezhetnéd istennek magad, és két istenként tudnátok kapcsolatban élni?


Vagy félsz, hogy ha a pasid ráébred, hogy ő 11-es, akkor ő lesz a sztár a kapcsolatban, tőle fog függeni minden?

2013. márc. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, hogy miért így érzel, attól, hogy Téged választott, a Te értéked is nő a többi hölgyemény ilyetén viselkedése által. "


csakhogy nem minden ennyire fekete-fehér. pl rám féltékeny és gyakorta ezzel be akarja nekem magyarázni, hogy olyan lennék mint a többi, mert pl rá mosolyogtam egy haverjára.

tehát ő az én értékemet folyamatosan csökkenti, miközben a magáét emeli. pláne ilyenek mellett nem is nehéz neki.


csak gondom van ezzel. ráadásul a testvérem is magát járatja le, akiről amúgy meg eddig rém büszkén meséltem neki. most őt egy csettintésnek tartja, amellett hogy feleség anya és karrierista, stb. szóval ha azt nézzük, a sját családomat és a köreimet kezdi lenézni (enyhe túlzással) szóval akik engem vesznek körül. innen egy lépés, hogy engem is lenézzen.

2013. márc. 10. 02:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!