Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tesómnak (fiatal anyuka)...

A tesómnak (fiatal anyuka) meg a bnőimnek miért érdeke, hogy bejöjjenek a barátomnak?

Figyelt kérdés

folyamatosan látni rajtuk, hogy tetszeni akarnak neki, miatta tesznek meg ezt-azt (pl hajfestés)keresik a társaságát, pedáloznak utána.

csak speciel nekik van társuk, ő meg az én barátom.

mire véljem ezt az egészet?


2013. márc. 10. 00:59
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

csak megnéztem, hogy más pasi is ilyen e, és pont tesom férje volt kéznél.

a nagy teszt meg csak annyi volt, hogy egy szemkontaktust viszonoz e. és nem. az én párom meg szabályosan keresi is, hol talál ilyesmit.

2013. márc. 10. 17:04
 42/51 A kérdező kommentje:

#37

igen ez így van, de lehet még a 36-os válasz is.


kezdek rájönni, belőlem hiányzik valami. bennem nem mozdul meg semmi más pasijára. szóval lehet velem van a baj.

2013. márc. 10. 17:05
 43/51 A kérdező kommentje:
ahelyett hogy én is folytatnék ilyen ki nem mondott játszmákat. nem is tudom. életre fel. lehet aludtam eddig.
2013. márc. 10. 17:09
 44/51 anonim ***** válasza:

38-39: Igen, erre vezettelek rá az éjjel. Akkor talált, süllyedt.

Én úgy fogalmazom ezt: "van szabad vegyiértéke, azaz csápjai, amit nyújtogat, hogy tudna, akarna még kapcsolódni".

2013. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
ezek után meg azt nem értem minek van akkor velem
2013. márc. 11. 08:19
 46/51 anonim ***** válasza:

én meg azt nem, hogy te minek vagy vele...pláne ha azt érzed, hogy más lányok flörtölését keresgeti........de már meg se lepödöm a nőkön...olyan csodásan hagyják magukat szanaszét alázni és kihasználni:)

24L

2013. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Itt szerintem a legnagyobb baj a pasiddal van (aztán azzal, hogy neked van megfelelési kényszered, de ez valahol természetes is lehet). A párod élvezi, hogy flörtölnek vele és viszonozza, nem utasítja el lényegében. Az ő hozzáállásában van a hiba, de ezt már írták többen.

Példának okáért itt van a férjem, aki egy átlagos kinézetű hapsi, de mióta kondizni jár, igen csak kedvelik a lányok(előtte is, mert jó a humora, nyitott stb, de most főleg)! Ennek ellenére, semmi félreérthetőt nem tesz, hízeleg neki, hogy "körülrajongják", de még ő érzi kényelmetlenül magát, ha cukkolom, hogy "szegény xy kiscsaj, megint milyen kényelmetlenül érezhette magát, hogy nem foglalkoztál vele!"

Tudom, hogy engem szeret, tudom, hogy velem akarja leélni az életét, és csak még büszkébb vagyok rá, hogy másoknak is tetszik, hiszen nincs mitől tartanom.


Egyébként ha te ilyen rosszul érzed magad a párod mellett a viselkedése miatt, miért nem szakítasz?

2013. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

"csak megnéztem, hogy más pasi is ilyen e, és pont tesom férje volt kéznél.

a nagy teszt meg csak annyi volt, hogy egy szemkontaktust viszonoz e."


Az fel sem merült benned, hogy egy férfi cselekedetei nem visszavezethetők az egész nemre?

Mi van, ha a sógor azért nem reagált, mert hmm, nem is tudom... a sógornője vagy?

Vagy mert alapból nem jössz be neki?

2013. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
a sógor speciel annak a csajnak a közvetlenségére sem reagált, akiére a párom viszont igen. szóval úgy volt tesztelve, hogy a két srácot ugyanolyan szituban figyeltem meg.
2013. márc. 11. 19:10
 50/51 A kérdező kommentje:

"még ő érzi kényelmetlenül magát, ha cukkolom, hogy "szegény xy kiscsaj, megint milyen kényelmetlenül érezhette magát, hogy nem foglalkoztál vele!" "


a helyedben nem hívnám fel rá a figyelmét..


volt egy srác észre sem vette a rá hajtó csajokat, amikor meg nevetve említettem neki, mert nekem poénként jött le,m fordult a kocka még oda is ment hozzájuk..nem mintha rád akarnám vonatkoztatni, ne érts félre, csak megjegyeztem

2013. márc. 11. 19:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!