Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van még igy...

Mit tegyek? Van még igy értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
A szüleim elég nagy szegénységben élnek, apám alkoholista..4 év járás után összeköltöztem a barátommal egy vadiuj házba, amit a süleik huztak fel nekünk..de a kedves párom 180 fokban kifordult magábol..egész nap dolgozik(öldmüvelés)..ha hazajön ideül a kompi elé és azt bámulja..nem törödik velem..akármit csinálok mindenbe beleköt..az én szüleim bármt csinálnak az mindig csak rossz, holott jot akarnak..de amit az ő szülei mondanak vagy csinálnak az minden jo, tökéletes..nem mehetek el bulzini, mert ő sem jár..(igaz nincs is kivel mennem)mit tegyek?mindenünk mevan, de hiába mert érzem, hogy nem vagyok boldog..anyosom beszologat,bánt(mert egymás mellett lakunk)kész vagyok idegileg, a páromra az sem hat, ha bögök előtte, mert annyira bánt a viselkedése, meg az ahogyan bánik velem..nagyon csunyán beszél hozzám..tehetetlennek érzem magam..
2013. márc. 12. 15:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy boldog hosszútávon hiba lenne vele maradnod!
2013. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 soshelpme válasza:

Szia!


Ahogyan végig olvastam a történetedet ,az én szüleim jutottak eszembe.

Ugyan ez volt ,éveken keresztül , édesapám annyira antiszociálissá vált ,mindig csak a munka-munka-munka.Ugyan így bánt anyukámmal ,évekig szenvedett.

Hiába, voltak drasztikus lépések semmi sem segített.

Szerintem próbálj meg beszélni a pároddal erről ,hogyha nem változtat akkor ennek sajnos vége...Egy idő után ,megutálod ,félni fogsz tőle. ..Nem normális állapot.

Anyukám is húzta a döntést ,de elváltak és most boldogabb mint valaha.Tiszta szívemből kívánok sok sikert!

2013. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod eltartani magad akkor felesleges keseregned. Ha tudnál önállóan élni akkor hajrá. Ennek az életnek ez az ára. Gondold át, megéri-e. Mert változásra ne számíts. Illetve de: lesz ez még rosszabb is.
2013. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Aki lónak áll az húzzon! (Van egy szebb is de azt most inkább kihagyom.)


Te választottad. Kellett a minden, az új ház, az anyagi jó lét. Hát tessék. Megkaptad.

2013. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nekem ez kellett??
2013. márc. 12. 15:22
 6/20 A kérdező kommentje:
Az összeköltözés előtt dolgoztam kiscsillagom, ha már annyira tudni akarod..nem vagyok egy "eltartott" személy, csak azért, mert te azt hiszed!!!
2013. márc. 12. 15:29
 7/20 anonim ***** válasza:
Persze hogy van értelme az életednek, gondolom elég fiatal lehetsz még! Az a baj hogy nagyon egyedül vagy a problémáiddal, senkire sem számíthatsz, a saját párodra sem, ő inkább ellened van mintsem hogy veled.Ilyen helyzetben nagyon jó ha az embernek van egy igazi barátja/barátnője, akinek ki tudnád önteni a szíved, és aki megért és meghallgat. Van ilyen? Gyerek van?
2013. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy szivem..öszintén sajnállak...(beteg)
2013. márc. 12. 15:36
 9/20 anonim ***** válasza:
Az életednek van értelme,csak ennek a kapcsolatnak nincs.Na ha csúnyán beszél veled semmibe vesz,akkor lassan érik a pofon is.Az ilyen pasitól el kell menekülni.Szedd össze magad és lépj..
2013. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Keress egy állást ,és egy albérletet. Nem is igazán értem,hogy ehhez miért kell idegeneket megkérdezned.Szerintem ez logikus ,és kézenfekvő.
2013. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!