Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne leállítani a...

Hogyan lehetne leállítani a nővéremet?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves nővérem aki néhány hónapja vegetáriánus lett és azóta terrorizálja az öcsénket(9 éves) mert ő nem akar vegetáriánus lenni, pofozza, ütlegeli.

Az a baj, hogy én is félek tőle.


16/L


2013. márc. 13. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És hol vannak a szüleitek!?!?!?
2013. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kondor Judit ***** válasza:
72%
Mond meg neki,hogy a saját gyerekét üsse és terrorizálja.De erre rá b..szik majd ,mert ezért még fel is jelenthetik majd.A szüleitek nem szólnak ebbe bele?
2013. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy erősebben rászóltak és akkor egy időre abba maradt de már megint elkezdte.
2013. márc. 13. 19:52
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert nem akar vegetáriánus?? Nekem nővérem az, még se üt, hogy legyek én is vega...
2013. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*lenni
2013. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Megveri az öcsédet. És vega lett tőle? Nem.

Ezt kéne belátnia.

Főzzön neki finom, húsmentes kajákat, azzal többre megy.


A vegák köztudottan békés, higgadt emberek, szóval nem sok jövőt jósolok az ő növényevőségének sem.

Lehet, hogy pont a vitamin- és ásványi anyag hiány miatt agresszív.


Vega csak ésszel legyen valaki, mert külön oda kell figyelni, hogy minden szükséges aminosavat bevigyen a szervezetbe, elegendő fehérjét, fölösleges kalóriák nélkül.


Divatból nem érdemes elkezdeni.



A nővérednek két anyai pofonra van szüksége, meg talán lenyugtatná egy kis hús: a lába közé. Ha érted, mire gondolok...

2013. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A nővérem szerint mocskos dögevők vagyunk...
2013. márc. 13. 20:17
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred egy izetlen, mond meg neki :D
2013. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mond a nővérednek, hogy:

1) A természet gumós zápfoggal áldotta meg, tehát hús és növény evő is, bárhogy játssza az eszét

2) A saláta ugyanúgy élőlény, csak nem tud csicseregni és nyávogni, ha leszedi ugyanúgy meg hal, tehát ő is dögevő.

3) Az előbbi két pontot figyelembe véve, viselkedik úgy, mint egy normális ember, furcsa, idegen, jah, hogy ő pont ezt gondolta rólatok? Inkább ő érdemelne verést


(minden normális vegetáriánustól elnézést kérek, tudom, hogy lehet jól és egészségesen csinálni.)

2013. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne a vegaságát kritizáld, hanem ahogy bánik az öcséddel. A tesódnak komoly gondjai lehetnek, csak nem lett szektás? Én ebbe az irányba nyomoznék, és szólnék a szüleimnek :)
2013. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!