Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthonülős férfi és pörgős nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthonülős férfi és pörgős nő élhet együtt sikeresen? A férfi nem akar alkalmazkodni és nem enged az elveiből. Lehet így boldogság? 20 fölöttiek írjanak légyszi

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

szerintem hosszú távon nincs jövőjük (érthető okokból kifolyólag...)

21F

2010. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

ahol az egyik fél nem akar alkalmazkodni, ott nem lehet boldogság


hacsak nem tipikus papucs a másik

2010. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kell találni az egyensúlyt. Valamelyik félnek engednie kell. Ha nem tudnak dűlőre jutni, akkor előbb utóbb szerintem valamelyik fél "bedobja a törülközőt". Mert pl ha a nő menni akar valahova, viszont a férfi nem akar, akkor sok alkalom után a nő megunja, hogy mindig mindenhova egyedül kell mennie. Persze ha más dologban jól működik a kapcsolat és csak ez az egyetlen sarkalatos dolog, attól függetlenül lehetnek boldogok. Szóval kompromisszumot kell kötni. A nőnek meg kell értenie, hogy a férfi inkább otthon szeretne maradni és ugyanúgy a férfinak is meg kell értenie, hogy a nő menni akar.

De lehetséges, hogy a nő lenyugszik a párja miatt, vagy a férfi felpörög egy idő után. :))

2010. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét félnek kompromisszumot kell köti. Nincs olyan kapcsolat ahol ne lenne vita. Az aki ezt állítja az nem mond igaza. Igen meg kell találni az egyensúlyt. Hosszú távon csak akkor működhet ha kompromisszumot kötök. De mind a ketten egyenlő arányban. Ha már az egyik fél többet enged akkor már nem működik. Ezt neked kell eldönteni mire vagy hajlandó, hogy működjön majd az együtt élés. De vele is beszélned kell erről. Sok sikert kívánok.
2010. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

mikor megismerkedtünk,nekem nem volt olyan nap,hogy ne lett volna buli,vagy legalább beülni valahova egy sörre/boroskolára,pedig én vagyok a lány...

plussz szorakozohelyen meloztam,leginkább éjszaka...

párom hatására kb 3 honap alatt olyan változáson mentem keresztül,hogy csak néztek körülöttem...melohely lecserélve,elkeztem bejárni egyetemre (előtte max potvizsgára mentem:D),ugymond normalizálódtam

párom nagyonmakacs,nagyon nehezen vehető rá a kimozdulásra,bár ha néha sikerül,akkor jol érzi magát,máig nem értem miért nem szeret kimozdulni

de végülis összeszoktunk,csak eleinte voltak emiatt viták

22/L (24/F) 3 éve együtt

2010. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia... itt nem is az ellentétekkel lesz a gond.. hanem, amit utána írtál... Abból lesz eleged, hogy állandóan te leszel az aki az áldozatokat hozza a kapcsolatokért.. Te fogsz mindig alkalmazkodni.. És hidd el.. unalmassá válik.. És nem fog boldoggá tenni téged hosszútávon..
2010. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja.. 15:43-as vagyok...

25 éves Nő..

2010. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok a gyerekével, egész nap a lakásban ülök és nem hajlandó velem kimozdulni, mondván, neki nincs igénye, menjek a barátaimmal :( De nekem rá van szükségem, nem barátokra.
2010. jan. 5. 07:47
 9/14 anonim válasza:
100%
Igaz , hogy csak 18 vok de nem lehet. nekem volt egy otthon ülös pasim ( nem rég lett vége) és nekünk nem jött össze
2010. jan. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
a szüleim most mentek szét 29 év után.. még nem váltak el, csak különköltöztek.. ez volt a fő ok.. anyum nem bírta tovább.
2010. jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!