Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elbizonytalanodtam, hogy...

Elbizonytalanodtam, hogy tervezhetek-e vele egy életre. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Együtt élek a párommal, tervezzük a továbbiakat, házasság, családalapítás, sőt ő van jobban ráállva a témára. De sajnos nekem most átmenetileg csökkentették a munkaidőmet, tegnaptól, így változóan, de heti 24-32 órát dolgozok. De így is elég szép fizetést kapok. Ma nem dolgoztam, takarítottam, mostam, főztem, erre mikor hazajön neki áll kérdezgetni, hogy akkor nézegettem-e munkát az interneten, voltam-e munkaügyi központban. De nem elvesztettem az állásom, csak átmenetileg, májusig csökkentették az óraszámom. Erre azt mondta, hogy már pedig én nem fogok itt lakni, ha majd csak neki kell fizetnie a rezsit meg mindent...Nos ez jól szíven ütött. Egyrészt, mert ígyis elég lesz a pénzem, én is be tudok szállni ugyanannyival a költségekbe, mint ő. A másik pedig, hogy neki a fizetése közel 300 ezer. Most akkor hol a nagy szerelem? És akkor ő akar gyereket? Ugyan..
2013. márc. 14. 20:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég durva volt tőle... Ha így is jól keresel, de legalábbis abszolút nem kell eltartania (de ha még átmenetileg arról is lenne szó; szerintem normális kapcsolatban ez oda-vissza elvárható ÁTMENETILEG), akkor mi baja van?

Gondolom úgy érzi, hogy mivel ő teljes munkaidőben dolgozik és jól keres, már bárkivel, veled is úgy beszélhet, mint akit a s*ggéből rángatott elő. Eddig sosem mondott hasonlót? Mióta vagytok együtt?


Hát ha így áll a dolgokhoz, mi lenne, ha teszem azt szülsz egy gyereket és 2-3 évig otthon vagy? Majd akkor is fejedhez vágja, hogy ő nem fogja helyetted (meg a gyerek helyett) fizetni a rezsit?

2013. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd el most !
2013. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elzavarnám a francba. Szerintem nem szeret téged ez az alak. Hú de felhúzott!
2013. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Jégtánc ***** válasza:
100%
Még szerencse hogy most mutatkozik ki az igazi egyénisége mikor probléma van.Nem terveznék ilyen emberrel semmit,mert változni nem fog.Arra rákérdeztél hogy akkor mi lesz ha te itthon maradsz a gyermekkel? Elzavar majd mellette dolgozni?
2013. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy kolléganőmnek volt ilyen pasija. A pasasnál élt, az elég jól keresett, a nő is dolgozott végig. Egyszer olyat mondott neki a pasi, ha a nő is hozott volna érdemi dolgot a kapcsolatba (konkrétan ingatlant és/vagy autót), akkor megfontolná, hogy eltartsa, egyébként csak dolgozzon. Nem is akarta a nő sosem, hogy eltartsa őt...

Az a pasi is nagyon erőltette a gyerektémát, de mivel a nő nem tudott neki gyereket szülni, rendszeresen verte, végül kidobta...

2013. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen alakkal nem igen terveznék ha már most ilyeneket mond. :/
2013. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Aaaaz szép, milyen "férfiak" vannak. Egyébként felvetettem igen, hogy mi lenne, vagyis pontosabban, nem így, hogy mi lenne, hanem, hogy ezután a kijelentése után nem hiszem, hogy ő lenne a megfelelő férfi, akivel gyereket vállalnék, mert ugye akkor miket vágna esetlegesen a fejemhez. Persze még ő van megsértődve.
2013. márc. 14. 20:28
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ha még meg is sértődném akkor pakolnék! Vagy Ő menne vagy én, de ezt nem tűrném!
2013. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

nem az lenne a terv, jóban-rosszban együtt? az még érthető valamelyest, hogy álláskeresésre noszogat,de az már nem, hogy:

"pedig én nem fogok itt lakni, ha majd csak neki kell fizetnie a rezsit meg mindent."

Mert ennél még nagyobb gondok is lesznek, mint hogy 6 órás vagy (reméljük, átmenetileg) - mi lenne, ha kicsi gyerekkel otthon vagy?

2013. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Jégtánc ***** válasza:
91%
Miért kellene állást keresnie a kérdezőnek ha egyébként jó munkája van csak épp most ideiglenesen csökkentettét az óraszámát?Egy normális pasiban fel sem merül ilyen hogy noszogassa a párját.Más ha nincs munka és valaki lusta keresgélni is.Viszont az teljesen más kategória.
2013. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!