Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik család életét választan...

Melyik család életét választanátok ha muszáj lenne a kettő közül?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel beszélgettünk, felhozódott egy másik ismerősünk, azt mondta nem cserélne vele. Nekem viszont jobban tetszik az az élet, ezért elgondolkodtam, hogy melyik a "vonzóbb" lehetőség.


1. Kisváros, 200 ezer forintos összbevétel egy lakásban. Két gyerek. 8tól 4ig dolgoznak. Utána pihenés. Férj segít a házimunkában, és a gyerekek körül is.


2. Falusi, gazdálkodó életmód kb. 5-6 milliós éves bevétellel. Három gyerek. Mindig van mit csinálni, de vannak nyugisabb időszakok. Házimunkát nagyjából csak a nő csinálja, a kinti munkákból is ki kell venni a részt (a férjnek persze jobban) A gyerekekkel ez az apa is sokat foglalkozik.


Nektek melyik a vonzóbb?

A munka - pénz szempontjából! A saját gyereket, férjet mondjuk vihetnétek:) csak az életmód miatt kérdezem.


2013. márc. 18. 12:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A kettest. Amúgy is most gondolkodom egy saját vállalkozásban, maximum így bővülne a portfolió. A munka része nem zavar, a testalkatom miatt úgysem lennék alkalmas nagyon nehéz tárgyak pakolására (alulról nézem az 50 kg-ot). De amit az alkatom megenged, azt szívesen csinálnám. No meg így az a jelenlegi problémám is megoldódna, hogy bár egész nap ülőmunkát végzek, estére már fáradt-lusta vagyok sportolni. Kínszenvedés rávenni magam, de a felvázolt életmóddal ez megoldódna.


Valamint jobban szeretem, ha munkaarányosan keresek, a jelenlegi fix fizetéses helyemen nem is igazán találom a helyemet. Ezért is gondolkozom saját vállalkozásban.

2013. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!