Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magamba zuhantam, szerintetek...

Magamba zuhantam, szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Teljesen meg vagyok kattanva, pár hete még olyan boldog voltam h minden kb rendben az életemben, de jött egy betegség ami miatt egy hétig itthon feküdtem tök egyedül és elment tőle az eszem. Tegnap végre találkozhattam a barátommal, aki szintén nem túl jó időket él, mert rengeteg a teendője az egyetem és a munka mellett is. Egész este csak veszekedtünk, ő azt mondta nincs jól lelkileg, úgy érzi most képtelen jól csinálni a szociális kapcsolatait, és meg azt mondogattam, h csak kicsit figyelne rám jobban boldog lennék, de nem érzem h szeret. Persze kibékültünk de nem lettem jobban, folyamatosan mar a gondolat, h nem ő az igazi, h boldogtalan vagyok. Holott azelőtt jól éreztem magam vele, de amióta mindent ilyen sötéten látok, már vele is így viselkedem. Az önbizalmam totál 0...

segítsetek, tudom h elég zavaros amit leírok, de borzasztóan őrlődöm.

21L


2013. márc. 19. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Agybaj nagybaj.

Az én barátnőm is ilyen volt, minden jó volt, majd meló úgy jött össze, hogy nem tudtam vele ANNYIT foglalkozni pár napig, meg fáradt is voltam. Ekkor jött a nem érzi, hogy szeretném téma. Mondom de, 2 nap alatt kiszerettem belőled. Nem értette meg, hogy fáradt voltam stb. Párszor még eljátszotta, dobtam mint a sicc. Kinek kell egy éretlen, idióta nőszemély?

2013. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Először is gyógyulj meg és szedd össze magad. Addig ne is agyusztáld a párod. Ilyen állapotban az ember nem gondolkodik tisztán.


Ha már összeraktad magad akkor kezdj el gondolkodni, hogy szereted-e még akarod-e vele folytatni.


Mellesleg csak egy jó tanács: ha baj van az emberek automatikusan elkezdik bántani a másikat a párjukon verik le a feszültséget és ez nagyon nem jó és legfőképp elég éretlen dolog.


Pont ilyenkor kellene venni egy nagy levegőt, átölelni és vigasztalni a másikat. Ha jót nem tudsz neki mondani akkor ne is mondj semmit csak bújjatok össze.


Feszült ideg állapotban nem lehet normálisan rendezni a problémákat ilyenkor jobb ha szóba se hozol ilyeneket.

2013. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!