Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámat fenyegetik a cigányo...

Anyukámat fenyegetik a cigányok de nem hallgat rám?

Figyelt kérdés
Anyukám tanítónő és egy gyerek egyáltalán nem jár iskolába, fel lettek jelentve, el is vették tőlük a családi pótlékot. A cigány asszony meg majdnem megverte és megfenyegette hogy ha meglátja az utcán agyonveri. Nagyon féltem, találtam is egy másik állást neki, de ő csak halogatja, azt mondja hogy ő nem fél :( Hogyan vegyem rá hogy menjen el onnan? Már így is teljesen kivan idegileg. :( 16L
2013. márc. 19. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok meg a cigányoknak, hogy ez nem a tanítónő miatt van. Gondolom a hiányzás azért csak feltűnik másnak is az iskolában, benne van a naplóban is, stb. Ilyen dolgokban az igazgatónak kötelessége eljárni.
2013. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vicces .... Sajnálják titeket ! Győzd meg anyudat hogy ez nagyon veszélyes es te szereted es félted őt.. Ezt neki is bekéne látnia .
2013. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem valószínű hogy bármit is tenni fognak, csak a szájuk nagy mint mindig. Ha mégis akkor nem csak a családi pótlék ugrott hanem irány a börtön, mert anyukád közfeladatot ellátó személy. Nem szabad amúgy félni tőlük, nekik kuss a nevük, nem ők diktálnak.
2013. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezeket nem érdekli hogy ki miatt van, ha nem kapják a családit teljesen kikelnek magukból... Le is k.rvázta anyut mikor ő semmiről nem tehet. :S
2013. márc. 19. 21:02
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért féltem amúgy mert rendesen rátámadt, csak valaki hallotta hogy ordibál és le tudta fogni. Ez milyen már????
2013. márc. 19. 21:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
digo válaszára még egy szavazat. Csak szájuk van és ha netalántán mégis verekedni kezdenek akkor súlyosabb szankciók lesznek mintha egy civillel tennék.....igaza van anyukádnak nem kell félni és nehogy már neki kelljen állást váltania egy ilyen ösztönlény miatt.
2013. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont az a baj, hogy ösztönlények. Ezért kiszámíthatatlanok. Én anyukád helyében beszélnék a munkaadójával (iskola igazgatója) aki remélhetőleg lép az ügyben. Például behívja a szülőket és tájékoztatja őket, hogy nem anyukád tehet arról hogy nem tartották be a törvényt és nem anyukád miatt nem kapnak családi pótlékot, hanem saját maguk miatt. Továbbá tájékoztatná őket, hogy mi jár ha egy tanárt fenyegetnek. Remélhetőleg ez hatásos lehet.
2013. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ez nem egyszerű helyzet. És hiába nem anyukád tehet róla, ezek vannak olyan hülyék, hogy fel sem fogják. Kitartás, majd csak lesz jobb is. Erre más tanácsot nem tudok adni.
2013. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
64%
Hívd segítségül a Magyar Gárdát!
2013. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

... még jó hogy nincs cigánybűnözés.

Egyszer az én anyukámat is megfenyegették. Ő kisfőnök volt egy cégnél és valami csoportbeli leosztásról volt szó. Közölték, hogy csak jöjjön ki a kapun majd elvágják a nyakát. Szegény anyu is félt, mi is mentünk elé vagy 2 hétig aztán hál' Isten nem történt semmi.

Én nem tudom mit csinálnék a helyetekben. Az is félő, ha szól a dirinek , akkor azért fenyegetik. Amúgy hiába vált állást, cigányok másik iskolában is lehetnek.

2013. márc. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!