Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum megcsalja anyukámat. Mit...

Apum megcsalja anyukámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, ha ez számít valamit. Rájöttem, hogy apukám megcsalja anyukám, hogy hogy találtam ki, az most mellékes. De nem tudom, hogy mit csináljak ezzel az információval. Beszéljek talán apukámmal? Nem akarom anyumat sem becsapni, nem tudom mitévő legyek...
2013. márc. 18. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Maradj ki belőle.És tartsd meg a titkot magadnak.Még kell 20 év,hogy megértsd.
2013. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor légy szíves magyarázd el, hogy miért kell 40 évesnek lenni ahhoz, hogy megértsek egy megcsalást? :)
2013. márc. 18. 15:26
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

bezzeg ha nő csalna, egyből az lenne a tanácsotok,hogy: köpd be, tudnia kell róla apádnak.


én beköpném,mint a sz@rt.

2013. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

beszélj apuddal. sokra nem mész vele nyilván, hiszen az ő döntése, de azt elmondhatod neki hogy bár nem tudod hogyy milyen okok vezetek idáig ez akkor sem fer anyuddal szemben..


persze nálunk a rokonságban történt olyan hogy a "gyerekek" 20 évesen jöttek rá hogy a két szül évek óta "csalja" egymást

2013. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj apukáddal, mert az is lehet, hogy anyukád tud róla, vagy nyílt kapcsolatban élnek, stb. A reakciójából rá fogsz jönni.


Ha tényleg becsapja, akkor mondd meg anyukádnak. Persze, felborítja a családi idillt, de senki nem érdemli meg hogy átverjék, a szemébe hazudjanak.

2013. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Apumnál ez nem tart évek óta, legalábbis is nem hiszem. Szerintem pár hónapos lehet. Tippem van, hogy mikor kezdődhetett, de abban már nem vagyok egészen biztos... nem mintha lényeg lenne, a megcsalás megcsalás, akkor is ha csak 1x követte el, akkor is ha évek óta minden nap.
2013. márc. 18. 15:32
 7/12 anonim ***** válasza:
alakítsd úgy hogy anyukád magától jöjjön rá a dolgokra
2013. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy múltkor olvasgattam itt a kérdéseket és amikor a nő csalja meg a férjét,akkor mindig az a tanács, hogy ne mondja el a férjnek/apjának. Vissza lehet olvasni a kérédseket, mi9ndenki találhat egy csomó ilyet. DE ez érthető itt nők vannak többségben és összetartanak,csak kár hogy itt az összetartás a férfiak szapulásával ki is merül, de mindegy ez más tészta.


Múltkor ugyanez a szokásos dolog ment, azt írták ne mondja el az apjának a feleség hűtlenségét,mert ez az ő dolguk, erre én meg azt írtam, hogy hiába az ő dolguk, ha az apa nem tud róla,mert így esély sincs arrra hogy megbeszéljék,de lepontoztak...


Szóval ha most egyenlő bánásmód lenne,akkor itt csak az lenne a jó válasz, hogy ne mondd el,mert az ő dolguk és apukád csúnya ejnye bejnye,de azért mégsem szabad beleavatkozni ebbe...(persze én ettől függetlenül ugyanúgy elmondanám akár az férfi,akár a nő tenni,nálam ez az egyenlő bánásmód)

2013. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet annak, hogy a házaspár egyik tagja a megcsaláshoz "nyúl". Sokszor a harmadik belépése egyfajta jelzés, út a kapcsolat felfrissítéséhez, rendezéséhez.


Ha már 20 éves vagy, ahogy írod, szerintem igazán leülhetsz apáddal és elmondhatod neki, hogy mekkora fájdalmat okoz neked az ő döntése, és ha úgy gondolod, elmondhatod neki, hogy érdemes volna anyáddal beszélnie a problémákról, mert a félrelépés nem fogja megoldani azokat, legfeljebb segít nagyobbat robbantani az ingataggá vált családi rendszeren.


Én arra biztatnálak, hogy édesapáddal beszélj, egyéb teendőd szerintem nem nagyon van.

2013. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es válaszolóval értek egyet.

Ülj le apáddal és mondd el neki hogy tudsz mindenről.

Onnantól a te vérmérsékletedtől függ az egész: megtarthatod a titkot, vagy megfenyegetheted hogy ha nem ő mondja el akkor te.

Innen nehéz jó tanácsot adni, te jobban átlátod majd a helyzetet.

2013. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!