Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy pár hónapos csecsemőnek már saját oldalt csinálnak a szülei közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 19:17
1 2
 11/17 anonim válasza:
85%
Az a véleményem, hogy még mindig nem akkora idióta, mint aki a kutyájának, macskájának, hörcsögének csinál oldalt.
2013. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
6: egyszerűen nem kell olyan képet feltölteni.... Én sem engedem a gyerekeknek, hogy fürdőruhás-strandolós legyen fenn.
2013. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
1 Az egy vicces anyuka lehet:D Szét röhögném az agyam, ha meglátnék egy nőt okostelefonnal a kezében szülni, hogy a nagy fájdalmak közepette posztolgatja ki a faszbukra a képeket, hogy mikor hány centire tágult kiXD
2013. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem alapjában véve nem zavar hogy ki mit csinál, mindenki a legjobb belátása szerint intézi a dolgait/éli az életét, szóval nem nézem le, nem tartom hülyének az ilyen embereket, de én magam biztos hogy soha nem csinálnék sehol accountot a gyerekemnek, tőlem nagyon távol áll az ilyesmi.
2013. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 zabmester ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak értelmetlen dolognak tartom. A szülők úgyis tesznek ki képeket a gyerekről, szóval látni fogják az ismerősök meg minden. A gyerek meg még igen sokáig rohadtul nem fogja használni a saját profilját, akkor meg minek? Ráadásul teszem azt, a Facebook-ot nem is használhatják 12 év alattiak, tehát elvileg ilyet nem szabadna csinálni.

Több ismerősöm is csinált a gyerekének amúgy fb profilt, mindig röhögök rajta, hogy a sok 3-4-5 éves gyerek rendre 12 évesnek van beírva. Különben tényleg nem értem, mire jó ez, hiszen az általam ismert szülők a saját nevük alatt is folyamatosan tesznek fel képeket a gyerekeikről, akkor mégis minek a gyereknek egy külön oldal?


Azt mondjuk nem gondolom, hogy ez veszélyes lenne, hacsak nem teljesen analfabéta a szülő, mert ha egy minimális esze is van, akkor nem rak fel úgy képeket a gyerekéről, hogy az az egész világ számára publikus legyen. Két másodperc alatt be lehet állítani, hogy csak az ismerősök láthassák, vagy az ismerősöknek egy bizonyos köre, nem is mindegyik, aztán meg van oldva az egész.

2013. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy facebook-ot parodizáló videóban hallottam ezt: "Ahhoz, hogy a gyereked megszülessen először regisztrálni kell a facebook-ra. Különben nem bújik elő."
2013. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez nekem a személyazonossággal visszaélés kategória. Súlyosbítva avval, hogy kiskorúval szemben követi el, és az Ő gondjaira bízott gyerekkel. Büntetném is.
2013. dec. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!