Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek, ha...

Mit mondjak a szüleimnek, ha nem akarok velük élni külföldön, hanem hazaszeretnék költözni Magyarországra (egyedül)?

Figyelt kérdés

Kint élünk külföldön családommal, de én nem akarok itt élni tovább. Utálom ezt a helyet. Az a gond, hogy még csak most fogom befejezni az iskolát (szóval 19 vagyok)nincsen szakmám - otthon szeretnék egyetemre menni s tanulni- egy ideje itt lakunk és nagyon csalódottak lesznek ha mondom nekik.

De én legalább megszeretném próbálni, hogy menne e Otthon. Utálom ezt a helyet. De tudom, hogy nagyon csalódottak lennének s hatalmas vita lenne ha pár hónap múlva bejelenteném nekik, hogy nem akarok itt élni, hanem elindulnék a saját életemet egyengetni , dolgoznék, tanulnék , s ha nem megy, akkor ezt -beismerem - elszúrtam. de nekem fá az hogy tudom, hogy nekik ezzel mekkora fájdalmat okoznék. annyit szenvedtek, hogy ki tudjunk költözni. De én itt nem vagyok, nem tudok boldog lenni. És sajnos - már mondtam nekik - nem értik meg.

Mondtam már nekik, hogy szeretném otthon megpróbálni, de persze nem vesznek komolyan. Viszont mindennap sugallják - pl. apró kijelentésekkel- hogy én akkor is külföldön fogok élni. Teljesen felőrlöm magam már, ki vagyok a veszekedések, szurkálódások miatt. Mintha a saját és az ő boldogságuk között őrlődnék. Mit mondjak hogy ne bántsam meg őket?



2013. márc. 20. 22:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Mit szeressek ebben a xxxxx országban? Az orbán diktatúrát? Azt hogy nem lehet megélni normálisan? Azt hogy nem a tudás, szakképzettség, tapasztalat számít, hanem csak és kizárólag a protekció, nyalás és a párthűség? Azt hogy mindenbe beleszól a Fidesz? Na én nem szeretem ezek miatt ezt az országot az egyszer biztos. Én Párizsban szeretnék élni leginkább.
2016. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hah, sok sikert Párizshoz. Az utikritika kb 10 oldalon keresztül ír a közbiztonságrol, pl az agresszív feka zugarusok, a román erőszakoskodó suhancok, drogarus arabok, nőket zaklató utcán elő migránsok, metróban levő zsebtolvajok stb stb elolvasni is sok volt komolyan. Gyakorlatilag ha nő vagy, egyedül sehova sem ajánlatos menni... de persze tök jó hely, szaladj gyorsan. Xd
2017. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
MI lett veled, kérdező?
2019. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

10-es

Nekem is elegem van Magyarországból és kiskorom óta Amerikába húz a szívem,jöhetnél velem,ha szeretnél

2021. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol élsz ? Mert mondjuk Romániában, vagy a ruszkiknál én sem élnék, de nyugaton ahol most ios élünk mi jól érezzük magunkat. A fiunk 14 de haza sem költözne. Keress magadnak barátokat és tanúlj egy jó szuakmát és vidáman fogsz élni.
2021. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1!


8 éves a kérdés....

2021. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
51%

hazamentél végül?

ugyanebben a cipoben jarok. már 14 éve külföldön...

akik otthon laknak, fogalmuk sincs, hogy mirol beszelunk. de nyilvan jobban tudják..

2021. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!