Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragszanak rám ok nélkül....

Haragszanak rám ok nélkül. Hogy lehet túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés

Régebb történt az eset: eljött hozzám egy falumbeli nő, hogy segítsek a pótvizsgára készülő fiának egy német fogalmazást megírni. Mindig jó jegyeim voltak, szinte minden tantárgyból, így szerintem automatikusan azt hiszi, hogy mindenhez jól értek. Holott például németből egy nagyon kiszámítható tanárnőnk volt, aki mindig, minden évben ugyanazokat a teszteket adta, így elkértük a tavalyiakét és könnyen felkészültünk rá. Ennek következtében a német tudásunk nagyon minimális (ugyebár mi magunk is megnehezítettük a dolgunk), és mivel csak opcionális nyelvként tanították nem is vettük komolyan.

Ő arra kért, hogy segítsek fogalmazásokat írni a fiának. Szépen és kedvesen elmagyaráztam neki, hogy én sem tudok olyan szinten, mert a teszteken könnyen átlibbentünk és megszereztük a jó jegyeket, de tudással sajnos nem maradtunk. Erre pár nap múlva hallom valakitől, hogy haragszik rám, mert nem akartam segíteni. Szerintem nem hiszi el, hogy tényleg nem tudok. Ma ismét visszahallottam hogy haragszik rám ÉS A CSALÁDOMRA,így két év elteltével...


Anya próbál vigasztalni, de engem továbbra is idegesít, hogy emiatt haragszik rám. És mivel kis közösségben élünk sajnos erre is figyelni kell. Gondolom elterjesztette már mindenkinek, hogy gonosz vagyok...


2013. márc. 22. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol vele?
2013. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Két év telt el. Lépj túl rajta? Miért számít a véleménye? Ismered? Nem. Együtt élsz vele? Nem. A barátod? Nem. Ő csinál magából hülyét azzal,hogy két év elteltével is ugyanúgy erre pazarol energiát. Vagy esetleg megpróbálhatsz beszélni vele,ha ennyire zavar,bár ennek sem látom túl sok értelmét. Ha ő értetlen idióta,ne te legyél az ideges miatta. Tudom,mondani könnyű,de csak magadat hergeled feleslegesen! Azok véleménye számítson,akiket szeretsz...mit gondolsz,a közösség ezen fog lovagolni,hogy te kinek segítettél vagy nem segítettél,ráadásul évekkel ezelőtt? Jah,mondjuk 5 percig, de egyébként ez tartósan hidd el nekem,senkit sem foglalkoztat! Ne törődj velük!
2013. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el Te is ócsárolni Őt, h tképpen ezért van felháborodva, mert, h Ő nem fogta fel, h TE nem tudsz németül!
2013. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem se foglalkozz vele.Aki ismer úgyis tudj,hogy nem vagy gonosz.
2013. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele? Ha h*lye, akkor legyen h*lye! Nem ismer téged, egy hatalmas nagy b*romság miatt haragszik rád, és most ezért hisztizik. Nem kell vele foglalkozni és kész. Mint ahogy azt előttem is írták "Aki ismer, az tudja hogy nem vagy gonosz". Ha nem hiszi el, hogy nem tudsz németül, akkor ne higgye el, ez az ő baja, nem a tied.
2013. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!