Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy a szüleim ezért...

Normális hogy a szüleim ezért haragszanak rám?

Figyelt kérdés
Kamasz korom óta érdekelnek a tetoválások, piercingek, fültágítóm is volt egy darabig és szeretem az extrém dolgokat. Nem, nem zavar ha öreg koromban csúnya leszek. Az első tetkómat 17 évesen csináltattam és azóta is folyatosan vannak újak, ez tetszik nekem, a baràtnőm is elfogadja már 4 éve. Hétfőn csináltattam egy tetkót a tarkómra de úgy, hogy a nyakamra is ér és úgy a fülemig, ezen kívül már szinte mindenhol van de igényes munkák, sok ember megdicséri őket. Nem az az "undorítóan" agyonvarrt vagyok. Van piercing a számban, szemöldökömben és fülemben. Amikor a szüleim meglátták az új tetoválásomat azt mondták, hogy menjek a szemük elöl, azóta nem beszéltünk. Nem értem, hogy miért kell hisztizni állandóan, az én testem, én pénzem szóval azt csinálok magammal amit akarok. Bocsánatot kellene kérnem tőlük? De miért? Vagy várjam meg ameddig lenyugodnak?

2013. jan. 10. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

"az én testem, én pénzem"


tipikus szöveg :DD. a jóból is megárt a sok, egyébként meg a gyerekük vagy, és csak jót akarnak neked. Ne amiatt kérj bocsánatot, amiért megcsináltattad tetkót, hanem amiatt, mert nem szóltál nekik. (ha tudtak róla előre, vedd semmisnek ezt) Ha velük élsz akkor ez főleg elég nagy pofátlanság.

2013. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Megkérdezhetem, hány évesek a szüleid?

Én is 17. szülinapomon csináltattam az elsőt, és most decemberben a másodikat. Mindhárom testvérem ki van tetoválva, erre nem szóltak semmit. De nálunk én vagyok a k*rva, mert hogy csak a k.rvák tetováltatják magukat - ezt mondja apu. csak hogy anyunak is van tetoválása.

Ne kérj bocsánatot, normálisan kérdezd meg, mi a baj vele, hogy te varratod magad? szerintem, ha látják, hogy nem megsértődsz, hanem érdekel a véleményük, megenyhülnek.

Vagyis remélem. Majd dobj egy üzit, mi volt.

18L

2013. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szüleid még az a generáció, akiknek egy televarrt csávóról börtöntöltelék, de minimum gengszter ugrik be.
2013. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
52%

Szülőkkel csak az a gond, hogy ők még más világban nőttek fel és nem tudják megérteni, hogy ha mi idősek leszünk, akkor nem lesz szégyen a tetkó vagy bármi más. Ők azt gondolják, hogy ha látnának egy öreget, úgy mint ahogy te kinézel, akkor az biztos haszontalan ember volt az életében vagy akár vadembernek is hihetik. Szerintem mire mi öregek leszünk, addigra teljesen más világ lesz és nem azt fogják gondolni a fiatalok, hogy ,,Úúúú, ezt kikerülöm, mert biztos megvadul, ha ránézek..." hanem, hogy ,,Aztaaa, ez a bácsi/néni tudott élni fiatal korában" :) Én ezt gondolom, de csak a saját szüleimből indulok ki. Nekem még nincs tetkóm, de szeretnék a 20.-ik szülinapomra, amiből tuti balhé lesz, de meg fogja érni.


L/19

2013. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Civa, pontosan azt írtad, amit én is gondolok :)
2013. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég nagy előítélet övezi ezt a kinézetet, ezért az érvényesülési esélyeidet jelentősen csökkented.

Ha van fix közeged, ahol dolgozol, és ez nem gond, akkor részemről nem volna gond. De ha nincs ilyen, akkor nagyon féltenélek, hogy hátrányba kerülsz a tetkóid miatt.

2013. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hàt 50 körül vannak mind a ketten. Már külön élek egy ideje de már számíthattak rá mert mondtam is vagy 1 hónapja, hogy kinéztem magamnak egyet :)
2013. jan. 10. 19:08
 8/19 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem kurrvás a tetkó egy lányon, szerintem még szexi is :D
2013. jan. 10. 19:11
 9/19 anonim ***** válasza:
30%

hát nem tudom.

de azért gondolj bele. manapság az a menő ha a segged alatt a nadrág és cipőfűzővel van megkötve. ha 10 évvel ezelőtt megláttunk volna egy ilyen, kiröhögtük volna..

20 évvel ezelőtt ha valaki megbukott valamiből akkor azt kiröhögték.. most meg az a menő ha meghúznak vagy 10 tárgyból.

30 éve csak a cigányoknak nem volt a biciklijükön sárvédő..

Ha sárvédő nélküli biciklid volt kinevettek.. most meg ott a bmx, és a többi bicklin sincs.. szóval lehet most menő a tetkó, de lehet 40 év múlva nem lesz az, és akkor úgy fognak róla beszélni mint amit fent leírtam.

2013. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Joshy Ca$h ***** válasza:
14%
Azt írtad már mindenhol van tattoo-d...állj a szüleid elé mond meg nekik hogy mindent megbántál és el akarod őket lézerrel tüntetni. Mondj egy horribilis árat mennyibe kerülne, és ha nincs pénzük megbocsájtanak:)
2013. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!