Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen ki vagyok akadva, és...

Teljesen ki vagyok akadva, és szüleim is haragszanak rám?

Figyelt kérdés

Sajnos ma voltam államvizsgázni és szégyen szemre nem sikerült. Mindegyik tételhez mondtam valamit, de ezek szerint nem volt túl meggyőző.

Mikor megmondtam szüleimnek anyuék nem jutottak szóhoz a döbbenettől. Sajnos én is teljesen kivagyok akadva, mert pont emiatt a kudarc miatt halasztottam már egyszer a vizsgát. Muszáj lesz ebből a lelkiállapotból felállnom, mert soha sem lesz ez a 4 év lezárva. Azért is sújt ennyire ez a hír, mert 4 év alatt kétszer kellett új vizsgát írnom a többi tantárgyam is 4-5 lett meg.

Olyan szégyen ez nekem! Úram isten az utolsó vizsgán meghúztak ez szégyen!!!:(((

Most mihez kezdjek, hagyjam az egészet, vagy harcoljak, de akkor előjönnek megint ezek a kudarc élmények.

Segítsetek!



2013. jan. 21. 14:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem szégyelled magad? most adnád fel? Mindenkinek lehet rossz napja, vagy egy kicsit lazán vetted. állj fel, ne a szüleidnek akarj megfelelni. Ők csak csalódottak. Állj neki tanulni és ne csak valamit mondjál. TUDJ. Képzeld el, most csak a tanárnak kell megfelelni, de majd jön idő, amikor kőkeményen kell megfelelni az életben. Te se szeretnéd a vakbeledet olyannal kivetetni, aki talán tudja , hogy hol keresse műtét lözben
2013. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Járt már így más is, ne emészd magad. Vannak tanszékek, ahol nem egy embert vágnak el a záróvizsgán, holott nagyon jó képességű, szorgalmas és megtanulta amit kel. Nekem 3 ismerősöm is így járt, de utána 2. vagy 3. alkalommal sikerült nekik. Ne vedd annyira a szívedre.
2013. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan ritka dolog ez,mint gondolod.

Majd sikerül következő alkalommal, ne add fel!

2013. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne akadj ki, majd fél év múlva megcsinálod sikeresen! Nem te vagy az egyetlen akinek nem sikerült, nálunk pl. nagy volt a bukási arány. Nem is mindig azon múlik, hogy felkészülve mész e oda. Biztos én is elkeseredtem volna, bőgd ki magad ha kell, aztán fel a fejjel! :)
2013. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Annak pedig aki nem tette oda magát a 4 év alatt most simán 4-5 kaptak. Én meg rendesen bejártam a suliba, ott voltam minden órán. Ez annyira égő. Már egy órája itt bőgök a szobámba és nem tudom feldolgozni hogy nem sikerült.
2013. jan. 21. 14:22
 6/23 anonim ***** válasza:
Nyelni kell egy nagyot, lehúzni 2-3 Jägert, aztán legközelebb újra megpróbálni. Ettől a világ még nem dől össze. A 4 évet nehogy kihajítsd az ablakon, tök mindegy, hogy most milyen csalódott vagy.
2013. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Egyszerűen ezt nem bírom ki! Már 3 hete napi 6-7 órákat tanultam. És egyszerűen nincs meg az eredménye. Nem hiszem el. Nagyon csalódott vagyok. Úgy érzem hogy nekem soha semmi nem jön össze, tesóimnak mindegyiknek elsőre meg lett a diplomája, azóta is munkájuk van. Én meg itt vagyok egy államvizsga 1-sel és munka nélkül. Szívem szerint eltűnnék erről a földről örökre.
2013. jan. 21. 14:27
 8/23 anonim ***** válasza:
Egyébként ez volt a második államvizsgád?
2013. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy feladd! A következő alkalommal majd sikerül!

Valószínűleg túlidegeskedted a vizsgát, ha eddig ilyen jól teljesítettél.

Én is a stresszes vizsgázók közé tartozok. Az államvizsgán az első kérdésre kapásból nem tudtam válaszolni : Hogy hívják? Én ültem ott mint a sült hal és csak pislogtam. Nem jutott eszembe a nevem! Ekkor a konzulensem kiküldött, hogy igyak meg egy felest, mert ebből így semmi nem lesz. 4(!) feles után engedett végül vissza. A vizsgából szinte semmire nem emlékszem, de 5-ös lett, tehát annyira nem lehettem hülye, csak az elején teljesen leblokkoltam.

2013. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nem, az első
2013. jan. 21. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!