Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rákérdezzek? Megéri?

Rákérdezzek? Megéri?

Figyelt kérdés

Mint ilyenkor a legtöbb esetben...adott egy legjobb barátnő,és a férjem.!

13 éve vagyunk együtt,10 éve házasok.3 csodás gyermekünk van és egy marha jó házasságunk.Én tényleg úgy érzem,hogy szeretem a házasságom,jó vele,minden téren.Csúcs a szex,poénmester,megértő gondoskodó,néha gyagyás....

Valami mégis megváltozott,3 hónapja született meg a leg kissebb gyermekünk és azt hiszem amíg távol voltam,addig Ők ...vannak jelei.A férjem elbagatelizálja,és tudom,ha rákérdeznék a barátnőmtől egyértelmű választ kapnék,bármennyire is igyekszik a hazudozás nem megy neki.De nem biztos,hogy akarom tudni,mert mi van,ha olyan választ kapok amitől szétesik az életem?

Ha meg nem kérdezek rá,akkor belülről mar,mint a lassú kígyóméreg.Senki nem tudja,hogy milyen mélységesen bennem van ez a dolog,hát úgy gondoltam segítsetek nekem ti,akik nem ismertek,nem akartok sem jót sem rosszat,mert az idegenek őszintén elmondják a véleményüket,hisz nincs mivel tartozni.Remélem van köztetek olyan aki átlátja ennek az egésznek a fontosságát,és megtudja mondani rákérdezzek-e? Megéri-e?


2013. márc. 23. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Nyugi, a csillagokat le fogja hazudni a szemedbe.


Hát, a "marha jó házasságod" átlag-amiről tudsz is. Hogy erre a kapcsolatra minek szültél még egy gyereket, akiért plusz felelőséggel tartozol-és minden felelősség a tied-az rejtély.

2013. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

az meg egy másik tészta, hogy csodálkozom, hogy nő létedre miért nem vágtad ki a "barátnőt".Mert idő kérdése, hogy a férjedre pályázzon, a lakásodra, és a gyerekeidre-és a pénzedre, már ha te voltál a fő kereső.

Ugyanis az irigység igy működik.

2013. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem az a kerdes, hogy megkerdezd e, hanem az, hogy mit csinalsz, ha megkapod a valaszt. Ha letagadja, akkor elhiszed es marad minden a regi? Ha bevallja, akkor elvalsz? Nincs ertelme kerdezni, ha nincs kovetkezo lepes....
2013. márc. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mik a jelek? Azért az sem mindegy...
2013. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Az 1-eshez még annyit: kivéve akkor nem áll az amit irtam, ha a férjed, tudatosan a te maradásod érdekében ejtett teherbe.
2013. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kérdező, azt csak te tudhatod, hogy hogyan reagálnál a válaszra! én magamról tudom, hogy mindenképpen kideríteném, nem szeretnék tudatlanságban élni. ha megcsalt, elválnék. sokan ilyenkor jönnek a "de mi lesz a gyerekekkel?" kérdéssel. én olyan családban nőttem fel, ahol szinte mindennaposak voltak a veszekedések. én lettem volna a legboldogabb, ha annak idején elválnak! a gyerekeid még kicsik (gondolom), meg fogják érteni. ők sem várják el, hogy leéld az életed egy olyan ember mellett, aki hülyére vett.
2013. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A helyzet attól igazából nem változik, hogy te tudsz róla vagy sem. Ha úgy van, ahogy mondod, akkor vagy megtudod az igazat, és borul az életed, vagy hazugságban élsz. Én rákérdeznék, de csak ha egyértelműek a jelek, mert ha kiderül, hogy tévedtél, az elég kellemetlen lesz.
2013. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kérdezz rá!De mind a kettőjüknél, külön-külön.Hátha a férjed nem meri bevallani, a barátnőd meg igen.Vagy fordítva.


Még mindig jobb a biztos rossz, mint a bizonytalanság, kétely.

Meg végül is még nem tudjuk, valóban jók e a megérzéseid.

Lehet, hogy mégsem.

Írjál kicsit bővebben,milyen jelek utalnak arra, hogy összeszűrték a levet?

2013. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

írhatnál ezekről a "jelekről"!

Lehet csak te beszéled be magadnak!

Elég nagy vonalas ez a kérdés, mintha azt írnád, hogy szerinted a szomszéd d.ugja a kutyáját, szerintetek? És semmi bizonyíték nincs, ami alátámasztaná!

2013. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok most. begyűjtök minden infot amit tudok és utána rákérdezek. régebben az 1. gyerek születése után hónapokig nem nyújt hozzám. évek múlva derült ki hogy akkor is megcsalt! ő még mindig tagadja de tanúk vannak, akik elvileg idegenek de nekik jobban hiszek mint a gyerekeim apjának!!!!!!
2013. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!