Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan felejtsem el?

Szerintetek hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Édesapámmat pár évvel ezelőtt meglőtték,de nem halt bele.Több lövést kapott a házunk előtt.Mielőtt jönnének a találgatások,nem bűnöző,csak olyan dologgal tudd pénzt keresni amivel sokan nem és a kérdésemre szeretnék tanácsokat kapni.A történet,jött haza és hallodtunk,hogy lassít az autóval,kiszált és lövéseket hallodtunk,akkor itt lakott nálunk nagyapám és azonnal kirohant édesanyám hívta a mentőtt.Csak kiabalást hallodtam,hogy nagyapám szóligatja a nevén édesapámat.Annyira meg feledkeztek rólam abban a pillanatban,hogy én az ablakból figyeltem ki és mindent hallodtam ahogy édesanyám zokog és beszél hozzá,ahogy nagyapám mondja,hogy él még,és mindent szóra szinte emlékszem.Ahogy mondja neki nagyapám,hogy ne hagyd itt a lányod bent vár,figyelj rám,stb.... Megjött a mentő,rendőr autók,és az a látvány,ahogy az én apukámat ilyen állapotban láttom,és amit megjegyzek sokkal jobb a kapcsolatom a mai napig mint édesanyámmal.A legrosszabb az volt amikor a mentő autó nem indult el,jó sok ideig csak itt állt előttünk akkor azt hidtem meghalt.Rengetegszer álmodok róla,és lazajlódik bennem,és akkor teljesen olyan,mintha újra élném teljesen befolyásolja a napjaimat.Tudom most itt velem édesapám,és erős mert,ő ezt egyeltalán nem mutatja ki,hogy mennyire rossz neki,vagy nem.Kértem már segítséget szakembertől is,de azonnal gyógyszereket írt fel,amik nagyon el nyomtak,és nem akartam rászokni,mert folyamatosan növelte az adagommat,volt amelyik gyógyszer élő hallotat csinált belőlem,akkor megint váltás,elegem lett belőle.Esetleg ha valaki volt ilyen helyzetben,vagy hasonlóban,hogy valamennyik szerete élet halál közt,volt és végignézte,hogyan tedte túl magát rajta.
2013. márc. 24. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de ezen nem lehet túllépni! Közhely,de az idő a segítség csak! Elfelejteni soha nem fogod,de idővel kevesebbet gondolsz majd rá! Sajnos ez így van!Az meg,hogy apukád bűnöző, vagy sem ahhoz senkinek semmi köze! Mindenki úgy él meg,ahogy tud! :) Próbálj olyan dolgokkal foglalkoznia,amik boldoggá tesznek és elvonják a figyelmedet! A legjobb gyógyír ilyenkor a barátság szerintem!
2013. márc. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!